Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed III

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

abi oyun çok iyi.
uzun süreli oynayamadım fırsat olmadı bi türlü ama bugün akarım herhalde iyice, frontier on numara olmuş, av falan inanılmaz keyifli.

tek uyuz olduğum olay lockpick, beceremiyorum hiç.

bi de benim gibi herşeyini bitirmeden rahat edemeyenler için cennet olmuş bu sefer, yapılacak çok fazla şey var, baya bi süre oyalar.
Sosyal ağlarda paylaş

of oyun nasıl efsane belli değil. haytham ile ilgili durumu öğrenince ağzım açık kaldı. ac serisi kadar sürekli ağzımı açık bırakan, ananıskiii dedirten bir seri olmadı benim için. baya bir ilerledim, ama hep kendimi open world'e kaptırıyorum. ki harita bayaaaaaa büyük. red dead redemption kadar var mı bilmiyorum ama herhalde sadece frontier'ın sadece üç dört region'ında iki saate yakın avlandım, koşturdum, frontiermen questleri yaptım. ki daha robe'u giymedim bile, training aşamasındayım.

daha 3. ayımdan haftalık izin alıp durmaksızın oynayasım var. connor ile ilgili söylediklerimi de geri alıyorum, ezio ile kapışır valla.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

of oyun nasıl efsane belli değil. haytham ile ilgili durumu öğrenince ağzım açık kaldı.

ahah evet abi.

zaten böyle "dünyada order olsun diye hede" filan derken lan bi dakka.. dedim, 4 saniye sonra bombayı yapıştırdı zaten sfd. ama hiç mantıksız değil ve müthiş bi fikir hatta, takdir ettim.

güzel gidiyo şimdi dağ bayır, bakalıms çok da oynama fırsatım olamadı daha ama
Sosyal ağlarda paylaş

AC benim de tartismasiz en begendigim seri ama arkadas bu oyunun nesini abartiyorsunuz anlamiyorum. Ozellikle deno ve lathspell gibi seriye asina insanlar nasil begendi hic anlamiyorum. Onceki uc oyunun ronesans atmosferinin yaninda boston ve newyork bildigin rezalet. Hikaye desen miymiy gidiyo ve yine onceki oyunlarda olusturulan beklentiye kiyasla rezalet bir son seri icin. Sidequestler anlamsiz uzun ve bos geldi bana seven olabilir. Onun disinda frontierde at surmek filan hayattan sogutucak cinsten garip ve bugli.

Bana gore AC2>ACR>ACB>AC>AC3
Sosyal ağlarda paylaş

Dönemi sevmediğinden sana o hissi veriyor. Sen açıkça 15. yy sonları italya mimarisini seviyorsun.

İlk başta ben de garipsedim ama ısındım konuya ve alt yapıya. Sonuçta sürekli aynı şey olması beklenemezdi. Tarihi bilgi açısından ilgimi çeken ve hiç okumaya bulaşmadığım bir dönemi konu aldığı için memnunum ben, merak içinde oynuyorum. Ama tabi ki AC2'nin atmosferine su dökemez, yanından bile geçmez.

İlk oyun hatta, atmosfer olarak en üst noktalardan birindeydi benim için.

Şu frontiersman görevleri beni baydı hafif. En azından UFO konusundan bi bok çıksın istedim ondan da çıkmadı :D.

Hunter's Club eğlenceli ama. Bakalım başka birşey çıkacak mı?... Henüz Naval olayına girişmedim, bir de deluxe edition ile gelen Captain Kidd görevleri var sanırım.

Trade olayına girişemiyorum, bana çok yorucu geliyor. Uğraşamıyorum yarım saat, henüz adam gibi bişey de yapıp satamıyorum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Şu frontiersman görevleri beni baydı hafif. En azından UFO konusundan bi bok çıksın istedim ondan da çıkmadı :D.

ilk Kraken görevini almıştım şunun, aklıma Assassin's Creed 2 deki ahtapot gelmişti, bir an böyle heyecanlanmıştım Naval Mission olucak Kraken avlicam Aquila ile diye sora bir hayal kırıklığı oldu tabi asdfas

trade olarak da avcı hatunu aldığın zaman işte beaver al sat devamlı birde kendin skinlediklerini sat işte yetiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...