Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ibrahim tatlısese silahlı saldırı

sexdrugsrocknroll

Öne çıkan mesajlar

ben bu tarz olaylarda basit düşünemiyorum olm filmlerde gördüğüm taktikde yapıldıgını falan zannediyorum.

mesela o hayranlarıyla foto cekilirken arkadan zayıf bi cocuk geçiyor ondan da bişiler cıkarıdm mesela

iki arabada korumalarıymış lan
ne bilim abi bi an farklı renkte görünce bi de mermi arkadan girdiği bildiğim için öle düşündm bi an
tamam bye
Sosyal ağlarda paylaş

MAD MS PAINT SKILLZ

http://i1016.photobucket.com/albums/af282/angmania/kroki.png

çok pis copy/paste + edit yaparım.

burda daha net ve detaylı gözüküyor polisin çizdiği kroki videoda izleyebilirsiniz anlatımlı olarak.

http://www.haber24.com/Manset-Haber/1-173512/Saldiri-aninin-cizildigi-polis-krokisi.html
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

abi çok ilginç hiç beklediğim gibi çıkmadı video gerçekten ilginç olan bi ton şey var

doğru düzgün anlamak için 5 kere izledim hala tam anlamadım açıkçası

sanırım arka camdan indirmişler.. zaten arkadan girmiş ya kurşun da.

fakat saldırganlar arkalarında 1 araba güvenlik varken arabalarından inip kovan falan topluyo
enteresan

bi de konuşan şişko amca var telefonla tam köşede önünde bi sürü silah ateş ediyo adam sakin felan

Bir daha izle o zaman bak. Saldiranlar ana yoldan ates ediyorlar. Arkadaki caddy tarzi arabadakiler ibonun korumalari, nedense onlar topluyor kursunlari.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

benim ülkemdeki mevzular beni ilgilendirir. bu ülkede bişi olsa japonya senin için kılını kıpırdatmaz emin ol. zengn olm onlar tiki :D onun için pek sevmem japonları.

benim ülkemde neoluyor suan?

doğudaki kürt sorunu
büyük istanbul depremi
benzin fiyatları
ibrahim tatlıses gibi türk müziğine büyük katkıları olan sanatçının hayati tehlikesi.

vsvs

bunlar üzerinde kafa yorarım ben ve öle de olması gerekiyor

SANKİ TÜRKİYEDEKİ HERŞEY GÜLLÜK GÜLİSTANLIK Bİ DE JAPONYA KALDI qq

töbe ya

ya tabiki o insanlarda bir an önce kurtulur bu felaketten temennimiz o. sonuçta insan, ama bunun bu kdar üstüne düşmek ve "japonyada insanlar ölüyo siz burda kadınları vurduran hedehödö" tarzı triplere girmeye hiç gerek yok. acayip yapmacık gözüküyor burdan.

http://brincanagem.com.br/wp-content/uploads/2010/08/mal-inception-still.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Japonyadaki sorun beni ilgilendirmez demek nasıl bir cahilliktir. Bütün dünyayı en basitinden ekonomik olarak ilgilendiren bir konu kaldı ki işin birde radyasyon yönü var. Ayrıca orda yaşanan depremden belki olası istanbul depremi için bir pay çıkarılabilecekken sen tutmuşun bundan sonra yeni şarkı türkü söylemesi dahi belli olup olmayan birinin (ki iş hayatında çok pis bir ortak veya işverendir ki bu yüzden vurulduğu tahmin ediliyor) hikayesini global bir sorunla kıyaslıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

benim ülkemdeki mevzular beni ilgilendirir. bu ülkede bişi olsa japonya senin için kılını kıpırdatmaz emin ol. zengn olm onlar tiki :D onun için pek sevmem japonları.

benim ülkemde neoluyor suan?

doğudaki kürt sorunu
büyük istanbul depremi
benzin fiyatları
ibrahim tatlıses gibi türk müziğine büyük katkıları olan sanatçının hayati tehlikesi.

vsvs

bunlar üzerinde kafa yorarım ben ve öle de olması gerekiyor

SANKİ TÜRKİYEDEKİ HERŞEY GÜLLÜK GÜLİSTANLIK Bİ DE JAPONYA KALDI qq

töbe ya

ya tabiki o insanlarda bir an önce kurtulur bu felaketten temennimiz o. sonuçta insan, ama bunun bu kdar üstüne düşmek ve "japonyada insanlar ölüyo siz burda kadınları vurduran hedehödö" tarzı triplere girmeye hiç gerek yok. acayip yapmacık gözüküyor burdan.

Serdar Ortaç FTW
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...