Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ibrahim tatlısese silahlı saldırı

sexdrugsrocknroll

Öne çıkan mesajlar

abi o fotoğraf çektiren elemanlarda bu işin içinde.
adamlar araba içinde pusudular ve son hazırlıklarını yapmak için zamana ihtiyacları vardı yani o 2 araba arasına girmenin hesaplarını yapmak için. o 2 eleman gittiler foto cekilerek zaman kazandırdılar

sonra süper bir hamleyle o 2 araba arasına giren ford connect girer girmez ateşe başlıyor. orda mermilerin ışıklarını da görüceksinz dikkatli bakarsanız. şöförün duraksaması ve şoku atlatması gerçekten süper bi refleks.

benim anlamadıgım kısım su? ateş eden elemanlar niye dönüp arkadaki korumalara da sıkmadılar? sanki arka arabadaki korumalarla ford connectekiler bi işbirliği içndeymiş gibi geldi.

o kovan toplamalar. gerçekten cok karışık.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

abi saçmalamayın. mermi ibonun arkasından giriyo. önden sıkmış olsalar önden girer arkadan çıkardı. ayrıca o connect niye diğer arabalardan farklı ki? olm hangi araba vurdu offff
abi son 30 saniyeyi izlesene.Kadın beyaz araç önlerine geçip ateş etti diyor arkadar korumalar da kovanları topluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

vuranlari gormuyoruz ki. bi de korumalardan biri bildigin suc mahaline mudahale ediyo, hiyar kovanlari aldi yerden.

o hıyar dediğin eski özel harekatçı ve delillerin yokedilme riskine karşı boş kovan alıyor yerden. Herkes csi anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben mi yanlış görüyorum ateş açan aracı anlamadım ama o kovanların orda ne işi var. ana yoldan geçen beyaz araç değil mi saldırganların aracı ? hani kovanlar o kaldırıma nasıl gitti.

beyaz araç tam yolun T kısmında olduğu zaman ateş açıyor sanırım. garip geldi bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

YOLDAN GEÇEN ARABA ATEŞ ETMİYOR ULAN
ARAYA GİREN BEYAZ CONNECT ATEŞ EDİYOR TAM ÖN KOLTUĞA!!

onun için şöföre bişi olmuyor
eğer önden ateş edilseydi şöför de giderdi.
arkadan ateş edildiği için şöförün menzil açısı daralıyor hem asistanı hem ibo vuruluyor sadece

arabadan inen lavuklar öldü mü diye kontrol etmeye giderken şöför anlıyor ve kaçıyor

bu abi ya
kim dedi size öndeki araç ateş etti dşye
Sosyal ağlarda paylaş

önünü kesen tam görünemeyen beyaz arabadan ateş ediyorlarda bu kameranın sağa sola dönmesi falan nedir ben çözemedim yani.

sanki haberleri varmış da çekelim bari tv ye veririz demiş adamlar. bütün olayları kameralar çekmiş fotopraf çektirmesinden tut vurulduğu ana kadar.

komplö
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...