Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tom clancy

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

said:
-MrBomb-, 06 Eylül 2004 03:50 tarihinde demiş ki:
said:
Heffer, 04 Eylül 2004 20:59 tarihinde demiş ki:
rainbow 6 güzel kitaptir, oyunu da güseldir.
r6te öyle çok deli bir taraf tutma yoktu, teröristler de komünist falan deildi. Neyse spoiler yapmayayim eheh (bu arada kitap 702 sayfa falan kalincadir biraz)
nası teröristler komünist deildi ya? ben de öle die hatırlıyorum

Kitabı okuyalı baya bi olmuş olduğu için kitaptaki son olan olay(lar) la başlardaki operasyonların teröristlerini karıştırdım:) kusura bakmayın hehe.
Boşverin yaw hepsi terorist işte aynı b*k *!kıvırmaya çalışır*
edit: son kitap demişim yamuk olmuş
[signature][hline]Hiç Bitmeyen Efsaneler
MSN:[email protected]

[Bu mesaj Heffer tarafından 06 Eylül 2004 10:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
5 yıl önce iğrenç bir imla ile açtığım bu başlığa şu soru ile devam ediyorum;

Geçenlerde oturdum ve ardarda The hunt for red october - Partriot Games - Clear and Present Danger - The sum of all fears izledim, haliyle de gaza geldim bunların kitaplarını da okumak gerek diye.

Bu adamın yazdığı "ryanverse"te geçen kitapların okunma sırası nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

her erkek bir kaplandır diye kitabını okurken insanlar vay inek diye bakıyordu bize. halbusü adam 1. körfez savaşında abd hava kuvvetlerini ayakta tutan ve daha sonra uzay! kuvvetleri konutanı olan adamla birlikte yaşadığı hikayeleri! anlatıyordu o kitapta.

böyle de bir adam işte. sırası falan yok, oku ders al.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
http://img.gawkerassets.com/img/191ytbtf3y8sgpng/ku-bigpic.png

said:
Best-selling author Tom Clancy, best known in the video game world for his work on game franchises like Splinter Cell and Ghost Recon, has passed away.P

The New York Times confirms that Clancy died in a hospital last night. He was 66.

In 1996, Clancy helped found a video game development studio called Red Storm Entertainment, where he would go on to develop a number of big video game franchises—some based on his books; others original. Red Storm was later purchased by Ubisoft, the publisher that continues to make games under Clancy's name. His most recent release was the stealth-action game Splinter Cell: Blacklist.

Other games that bear Clancy's name include the Rainbow Six series, The Hunt For Red October, and the upcoming next-gen game Tom Clancy's The Division.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...