Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Faction Secimi, Guildler ve Server info.

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

patiyle oynamayı düşünüyorum ben de, ama Guardian'ı (karakter tipleri açısından) kat kat tercih ediyorum.

Bi de swg'de imperial olduk, wow'da horde olduk, artık böyle "muzip küçük velet" gibi hep "kaka adam"ı seçmek bayık geliyor yaw, iyice klişe adamlar olduk

gerçi kötü adam değil hiçbiri aslında. belki imperial için diyebiliriz ama o da ideoloji
Sosyal ağlarda paylaş

e seçmiş işte. hem niye seçmesin, hadi bikaçını böyle def diye tutturanını anlarım da tüm pati mi gay? taş gibi elflerin insanların yanında olmak varken arap kılıklı insanlarla 300 kilo trollerle takılmayı seçsin? :)

hele bi mod. gelsin topluca karar verilsin öyle seçilir bir taraf. boşa despotluk taslamanın ego basmanın alemi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sakin. despotluk falan tasladığım yok, ben en başta dedim defiant tercihimdir ama genele uyarım diye. yukarıda sadece espriyle karışık, tercihimi tekrar dile getirdim bu kadar ciddiye alıp "ego basmak" falan gibi tabirler kullanmana gerek yoktu.

ayrıca tekrar tekrar fotomu koyarım. taş gibi elfler benim biricik eth'imin yanında sönük balon kalır;
http://img87.imageshack.us/img87/5533/2011251912.jpg

sonuç: defiantlar gay değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

sakin. despotluk falan tasladığım yok, ben en başta dedim defiant tercihimdir ama genele uyarım diye. yukarıda sadece espriyle karışık, tercihimi tekrar dile getirdim bu kadar ciddiye alıp "ego basmak" falan gibi tabirler kullanmana gerek yoktu.

ayrıca tekrar tekrar fotomu koyarım. taş gibi elfler benim biricik eth'imin yanında sönük balon kalır;
http://img87.imageshack.us/img87/5533/2011251912.jpg

sonuç: defiantlar gay değildir.

ego basma olayını şeye dedim "pati bunu dedi bitti." cümlesi, geyikse kusra bakma smiley falan olmayınca ciddiye aldım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

e seçmiş işte. hem niye seçmesin, hadi bikaçını böyle def diye tutturanını anlarım da tüm pati mi gay? taş gibi elflerin insanların yanında olmak varken arap kılıklı insanlarla 300 kilo trollerle takılmayı seçsin? :)

hele bi mod. gelsin topluca karar verilsin öyle seçilir bir taraf. boşa despotluk taslamanın ego basmanın alemi yok.

Misal minubuse binmissin. Onune 2 tane orc kilikli iri amele oturdu. Gay misiniz? Nie beraber gezionuz der misin? Gozunun kenariyla sana baksalar 2 durak once inersin. Misal onune elf kilikli saci boyali 2 eleman oturdu. Sana baksalar... ???
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...