Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Faction Secimi, Guildler ve Server info.

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Betada 5 deydi galiba. Pve serverda guardian olarak bi defiantla karsilasmistim. Acik bu riftin etrafinda bekliyoruz ikimizde. Adamin defiant oldugunu anlamamistim tabi. Bi fark yoktu. Bi el at Su rifti halledelim falan diyorum ben. Adam ben sana yardım edemem diyo. Bayağı görüyordum yani adamın yazdıklarını. Allah belanı vere diye içimden geçirirken ben defiantim party yapamayız dedi. Orda benim jeton düştü tabi. Ne kadar guardianlara benzesede tipinde bi koyuluk, bi kayiklik vardı zaten. :p 30 lvl deyken 10 lvl guardian tarafindaydi. Nasıl gelmişse artık.
Sosyal ağlarda paylaş

O işin hainlik, entrika kısmı bir şekilde kabul edilir ama oyundaki seviye düşmemesi için bence de olmamalı yoksa her öldürdüğün sana küfür eder, tell atıp saydırırsa 2 gün sonra o oyunu bırakır millet. Bildiğin free ucuz, uzakdogu anim mmo lara döner oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Küfürler havada uçuşacak o zaman desene yandık :)

pvp serverda oynayan adam da bunu göze almıştır yahu. yani kesilmeyi falan. ama ben bi şekilde söwerim. benden 10 lvl yukarıda bi adam gelir keserse. o tiplere gıcık oluyorum git kendi seviyende bölgelerde takıl degil mi?:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...