Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Faction Secimi, Guildler ve Server info.

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

oyun içindeki posta kutuna baktın mı? ben beta devam ederkene sipariş ettimdi, 5 dk sora gittim login oldum, ingame maila gelmişti eşyalar vb.

edik: bide o üsste dediğim kaplumlağanın hızı %110, yani lvl 50 de kullanabileceksiniz, CE den çıkan versiyon ise %60, lvl 50 olunca ömrünü tamamlayacak o yüzden.

Ha yok ona bakmadım ben :D
Sosyal ağlarda paylaş

e yapin yahu ne fark eder :) gorduk iste topu topu 60 kisi oynayacak patiden, max olsun pati bunyesinden ciksin ciksin 20 kisi ayni guildde olsun.

miss gibi iste, sorun su ki sen neden guildi kurmuyorsun, bize anlat bakalim nasil olacak , kim lider, kimler araniyor, cat oyun basladi guild kurduk olmaz ki ?

simdiden kurman ismi belirlemen, adam alman, ne bilim ozel bir alanda konusmaniz ventrilo (ts) falan gerekmiyormu ?

cok acaleye gelecek drea.

pati guildi tartisma konusu ac lider benim, aha tarafimiz budur de gelen gelsin gelmeyen gitsin. simdi acacaksin poll ne olacak kim ne ? atacak gene herkes polla sen istesende istemesende ..

postu ac tarafi belirle kurallar budur de, herkes gelsin ben varim desin , goruslerini yazsin oyun baslayincada bir server bilgisi verelim olsun bitsin.

cok suruncemede kaliyor 10 gunden az kaldi bak hele ki open beta zaten oyunun basi gibi dusunursen topu topu 2 gun kaldi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...