Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Faction Secimi, Guildler ve Server info.

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Yani seç bir server gir. Sanki adı çok önemli :)
Taraf şu, guild şu, server şu, girmek isteyen şu şu şuna mesaj atsın felan kesin yargılar lazım. 2 gün kalmış neye anket yapıcaz.

Birde PVP-RP serverı seçsek sonuçta herkes PVP yapmak istemeyebilir. İsteyen PVP sini açar takılır.
Sosyal ağlarda paylaş

20 kişi sanmıyorum ya çıkıcağını:)Zaten o kadar kişi çıkmıycağı için gerek yok gibi bence.Bide guilde lead etmek filan gerçekten yorucu olur.Adamın başına iş açma(:P)

Bu frekans da ilerlemesi iyi bu olayın fazla ciddiye bindirmeden.
sadece yarın ob de oynanıcak server kararlaştırsak filan iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hala oynamayan insanlar var, o yüzden ob yi beklemiştim.

Kafamda aslında, pvp defiant var ama gelecek arkadaşların çoğu grdn isterse de konuşuruz yine.

Liderlik belli gibi, gm isim olarak gm olur, dediğim dedik astığım düdük olmaz, oyun için yapılacak işleri (inv vs gibi) kolaylaştırmak için de en çok oynayanlar officer olur.

Ben eskisi kadar oynayamıyorum, yoğunum genelde, casual dan casual gibiyim, o yüzden guild yönetmek nasıl olur bilemiyorum.

Guild e gelmek isteyen arkadaşlardan da tek isteğim adam olmaları. Pati den gelecek insanların referansları zaten burada yazdığı mesajları, bir iki kişi hariç egosunun gösterdiği yöne yürüyen adam yok.

Son olarak, oyunun patlama olasılığı. Şimdilik herkes gaz, daha önceki gaz veren oyunlardan da farkı var ama. Aoc ya da war daki kadar kesin konuşamıyorum bu oyunu çok adam bırakır gibi.

Bu sebeplerden hem içimizdeki tansiyonu ölçmek hem de herkesin oyun hakkındaki fikirlerinin gelişmesi adına, bekliyoruz. mmo genel bölümdeki despotluğum guild işlerinde yok görüldüğü gibi :) forum üzerinde herkes fikir belirtiyor, fikir birliği sağlanan her şeyi de yapabiliriz.

wot da yazdırdın bana allah belanı.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse sen bilirsin , sonuc itibari ile oyun patlar bok pusur olur bu guildi kuranlari baglamaz, herkes sonucta kendi istegi ve begenisi ile alacak oyunu, koyun degil ya millet :) drea aldi hadin alalim guzel cikmazsa basina eksiyelim diye bir sey olmaz :D

sizler pati guildi bekliyorsunuz diye yorum getiriyorum ben , yoksa pati guildine giricem oyniycam diye bir kesinlesmis dusuncem dahi yok su an, ama karar vermem icin gerekli done yok o acidan seetmistim efenim.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bi warhammer bi aoc gibide değil şimdi,aoc çıktıgında yolda yürüyemiyoduk takılmaktan ki aocu millet pvp si veya pvesi kötü diye değil oyunda milyon tane bug var diye bırakmıstı ha sonradan pvp saçmalıgı oldu ama ana kadro bug yüzünden gitti,warhammer hala paspal.Ha millet pvesini begenmez bırakır suan kimse bilmiyor pvesi nasıl.Ama duyduğuma göre sehir basma,quest bölgesi basma ne bilim işte outpost basma felan varmıs bunlar zevkli şeyler.Warhammerda 2 yıl millet praagta savastı,aynı şeyi yaptı ama sırf 50vs50 milleti eğlendiriyordu ha oyun bok oldu şimdi o başka
Sosyal ağlarda paylaş

Amma taktınız guild forumuna, sanki oraya her üye olan oyuna girip oynayacak. Önce bir oyun açılsın. millet oyununu alsın buradan bir server belirlenir. Herkes orada açar karakterini, guild kurulunca da herkes girer.

Server anketi yapılabilir en iyi ihtimal. Başka serverlara dağılmasın millet sonuç olarak. Bir guild kurulunca da yeni char açmak zorunda kalmaz başka serverlara gidenler.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla guildin avantaji ortak bir vent olabilmesi ve takildigin elemanlarla oynarken geyik de cevirip sikilmamak, quest, battleground, dungeon vs yapacakken hadi naapak, gidip outpost mu bassak gibilerinden iletisimi rahatlatmasi, iste ayni serverin secilmesi vs gibi islerde yardimci olmasi. Yani defiant oynuycam gibi net fikri olanlari pek etkilemez ama o da olur bu da gibi dusunenler bi guild varliginda kararini daha kolay verir. Ote yandan guild olmasa da paticik bu tur kararlari vermede guzel bir ilk adim. Neyse bence de bi open beta'yi yapalim olay bi milletin paraciklarindan ayrilma safhasina yaklassin, sanirim ancak o zaman ciddi konusmaya baslariz sanirim.

Bu arada ben halen net bir fikir edinemedim, paticik bi server ve side tarafinda kumelendi de ben mi kacirdim?Herkes illa bi araya gelsin demiyorum ama yine de bi fikir edinebilsem super olacakti. Neyse acilsin bi openbeta gorelim serverlarin listesini
Sosyal ağlarda paylaş

Karakterler silenecek.

Ön siparişle alanlar ayın 24 ünde oyuna girecek.Kutu almayı bekleyenler oyunu 1 mart da alıp başlayabilecek.

Open Beta, oyun çıktığında tam olarak hangi sınıfı-ırkı oynamak istediğinizi belirleme konusunda yardımcı olacaktır.Size oyun hakkında bir fikir verecektir.Oyunun demosu gibi birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...