Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Faction Secimi, Guildler ve Server info.

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

valla okudukça başlığı gaza geldim, eğer bu guild direk casual olacaksa, ekstradan karakter açarım. server, faction farketmez.

cidden benim için nolifer mod çok daraltıcı oluyor uzun sürede. ama sakin sakin oynayan insanlarla oyun, tadından yenmez. farm farm nereye kadar.

edit: fazladan "direk" sözcükleri kaldırıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Asgard said:

herkes elf female açacak ondan guardian istiyolar:D

eth female'ların da gideri var arkadaşlar, bu yüzden guardiancıysanız bilginize.

@Kanuni diyeyim, aslında tam @kanuni değil, genel konuşuyorum ama kanuni'ye göndermeli falan olcak böyle. PvE server, çok saçma bi olay abi. PvP server seçen kişi her türlü etinden sütünden faydalanıyor, ama PvE server seçen kişi "daha rahat olucam" mantığı altında resmen oyunun bazı contentlerinden mahrum kalıyor. deli misiniz yahu, aynı parayı veriyoruz, verdiğimiz para az buz da değil, oyundan her türlü faydalanmak lazım :) hayır üstelik PvE 'de çıkarılan content world pvp yani öyle az buz bişey de değil, oyunun iddialı olabileceği bi konu.

böyle düşünürsen belki fikrin değişir dedim sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Sen bunu macro yap bence dreagloth :)

Şu takıldı kafama şimdi de denemedim akşam denerim :)
Aynı account ile 2 tarafa da char açabiliyormuyuz yapan var mı yoksa wow daki gibi mi? (horde bir karakterin varsa ally açamıyorsun )
2 taraf arasında dialoga izin var mı? Defiantlarla guardianlar birbirleriyle muhattap olabiliyorlar mı ? ( öyle ise küfürler havada uçuşur )

Önceki betada PVE serverında idim ondan bunları göremedim doğal olarak :)

@Xenocide ; herkes PVP yi kaldıramayabiliyor. Kimisi var sırf yaratık kesmek istiyor öyle takılayım diyor ama bunu yaparken de tepesine de biri insin istemiyor. Ayrıca PVE serverlarında da Warfront var ve de kişi kendi isterse "PVP ON" yaparak ortalıkta dolaşabiliyor. Content bakımından sıkıntı olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

betada tek serverda iki taraftada açabiliyosun ama oyun cıkınca pvp serverlarında 2 tarafıda acamıcaksın.Diğer serverlar yine wow gibi olur.Arkadaşla denedim o defiant ben guardian acmıstık bulustuk bi yerde birbirimizin yazdıklarını göremiyoduk yani wowdaki gibi lol-kek te deil hiç bişi yoktu ama değiştirecez diyolardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...