Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Faction Secimi, Guildler ve Server info.

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

PvP serverındaki guild formasyonlarına varım, denerim ben bu oyunu direk

Edit: Cleric/Tank buildleri arasinda gidip geliyorum, Guardian tercihimdir (yesillik alanlar goz zevki, acarim piknik sepetimi yer icerim icabinda)
1 ay kadar yogun oynarim tahminen, sonrasi normal insani gibi(!) oynarim ise baslayinca
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:

Valla bana bir ışık göründü ben oyuna bile girmeden 2-3 yorum okuyup direk pre-order ettim. Hayatımda 2. kez pre-order ediyorum oyuna girmeden bakmadan aldıgım 2. oyun yani, diğeri ise HON 'du onuda deli gibi oynuyorum şimdi hiç pişman değilim =)

aynı şeyi yapmayı düşünüyorum kararsız kaldım çok pis.
collectorda 10 dolar mı ne fark var bi de direk onu mu alsam napsam karar veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

PvP serverındaki guild formasyonlarına varım, denerim ben bu oyunu direk

Edit: Cleric/Tank buildleri arasinda gidip geliyorum, Guardian tercihimdir (yesillik alanlar goz zevki, acarim piknik sepetimi yer icerim icabinda)
1 ay kadar yogun oynarim tahminen, sonrasi normal insani gibi(!) oynarim ise baslayinca

grd bölgeleri yesillik diye bisi yok:) en canlı haritalar bile bazen acılan riftler yüzünden kapkaranlık oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun içindeki posta kutuna baktın mı? ben beta devam ederkene sipariş ettimdi, 5 dk sora gittim login oldum, ingame maila gelmişti eşyalar vb.

edik: bide o üsste dediğim kaplumlağanın hızı %110, yani lvl 50 de kullanabileceksiniz, CE den çıkan versiyon ise %60, lvl 50 olunca ömrünü tamamlayacak o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...