Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Oyun Hayatımı Alt Üst Etti

NolaxThensbane

Öne çıkan mesajlar

Red said:

ben pcde oyun oynamadıgım halde steamden 1-2-5 dolarlık oyunları alıodum o indirimler rahatsız bişi

2 dolar lan alim gitsin belki oynarım diorumda laptop adam gibi oyun calıstırmıyor bile

şu durumun aynısı var bende,

bir gün okulu bitirip eve dönüş yaptığımda iyi bir masaüstü pc alacağım ve Steam'deki bütün oyunları oynayacağım ama, söz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Rewendor said:

Korsan oyun dert

http://images.wildammo.com/wp-content/uploads/2010/08/why-gabe-newell-invented-steam1.jpg

hehe resim iyiymiş de alakasız kaldı. bu devirde hala korsan oyunu cd'ciden alan cd'den oynayan mı kaldı :)

daha çok işte bugı cracki ek programı püsürü üşendiriyor. hepsini hallettim diyosun mesela, 2 gün oynuyosun, oyunun bi DLC'si çıkıyo, onu da oynamak istiyosun, ya da oyun çok buglı oluyo update çıkıyo yüklemek istiyosun, yok exeyi baştan değiştir de update bul indir de kur da ona göre crack ara da falan uğraşılacak işler değil. Zaten yepyeni oynamama gerek yok oyunu, çıktıktan 1 sene sonra steamde 5 dolara düşen gıcır gıcır oyunlar var işte. Dükkana gitsen 70 lira hala. O bakımdan güzel iş steam.

Ha ama dediğim gibi tutup 50 dolar 60 dolar vermem oyuna, illa oynamak istiyosam bana zaten o üşengeçliği kırdırmaya değer bir oyun demektir, o zaman artık ucuzlayana kadar uğraşırız, ne yapalım :)

Bir tek daha yeni bir işe girdim onun şerefine ilk maaşımla bi Black Ops alırım heralde kendime o parayı verip, ama böyle ekstrem bi durum olmasa onu da yapmazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

alakasız kaldı. bu devirde hala korsan oyunu cd'ciden alan cd'den oynayan mı kaldı

korsan oyun için değil, mağazaya gidip alınan cdleri kastediyor yukardaki resim.
cd ile uğraşmaktansa internetten indirip oynuyorsun, cd düştü deriyle uğraşmıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıdaki resimde aşağıdakilerden hangisine değinilmemiştir?

A ) Yazar, Steam'i yere düşen korsan diski alamadığından ötürü Steam'i kurmuştur.
B ) Yazar, Steam'i yere düşen orjinal diski alamadığından ötürü Steam'i kurmuştur.
C ) Yazarın kilo sorunu iş yaşamını etkilemektedir.
D ) Yazar, sorunların çözümünde dolaylı yöntemler kullanmayı tercih etmektedir.
E ) Yazarın bu konuya aklı ermemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

abi, o resim gabe newellin sisman olmasindan dolayi yere dusen cdyi alamadigindan steami buldugunu anlatiyo, ne korsan cdsi, ne yere dusme derdi.

şişman olmasından dolayı yere düşen cdyi alamıyor,
"yav yerden cd'yi almakla uğraşmaktansa internetten indiriyim, hatta şöyle bişi yapayım..." diyip steam'e başlıyor işte.

"cd'yi yerden alamaması" meselesi "tuvalet yaparken akla fikir gelmesi" gibi bir durum değil ki burda. dediğim gibi yerden alamadığı için digital purchase sistemi geliştirmek daha kolayına geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Yukarıdaki resimde aşağıdakilerden hangisine değinilmemiştir?

A ) Yazar, Steam'i yere düşen korsan diski alamadığından ötürü Steam'i kurmuştur.
B ) Yazar, Steam'i yere düşen orjinal diski alamadığından ötürü Steam'i kurmuştur.

korsan-orjinal meselesi değil, olay diski alamaması.
Sosyal ağlarda paylaş

ben orada gülünsün diye konmuş resmin böyle analiz edildiği bir durumla sonuçlanmasını gene gülünsün diye öyle betimledim, onu da analiz etmeyin artık. (:P)
http://scienceblogs.com/clock/How%20to%20ROFL.png
yönerge koyayım bari bu kadar zorluk yaşanmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

steam'e kılım. para vereceksem o oyunun cd'si bende olmalı. anca indirimli olacak veya kutuya erişim imkanım olmayacak o zaman steam kullanırım. ne o öle her oyunu sildiğinde, her formatta 10 gb indir yeniden. laptop'un var gittin bi yere, haydi bekle bakalım milyon saat inmesini. peh.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

steam'e kılım. para vereceksem o oyunun cd'si bende olmalı. anca indirimli olacak veya kutuya erişim imkanım olmayacak o zaman steam kullanırım. ne o öle her oyunu sildiğinde, her formatta 10 gb indir yeniden. laptop'un var gittin bi yere, haydi bekle bakalım milyon saat inmesini. peh.

abi naptın. her seferinde neden indiriyorsun tekrar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...