Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EGM, dur POLİS!

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

said:
Kendisini kamut görevlisi olarak tanıtan ve türlü bahanelerle KONTOR/TL ve KARTSIZ HAVALE yapmanızı isteyenlere itibar etmeyiniz. POLIS

diye sms geldi şimdi. 5-10 dakikada öncesindede babamın telefonunada geldi. yahu herkesin telefon numarası emniyette kayıtlı mı? nasıl bu kadar ulaşıp mesaj atabiliyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

abi telefonun kendi adına kayıtlı sonuçta,
kimlik veriosun kontorlü hat bile alırken.
E onlarda haliye istenildiğinde kontrol altında.
da
welcome to real world diim ben sana,
her yerde mobese kamerası, hayatının kaydını tutan sosyal network ağları ve her an nerede olduğunu bildiren cep telefonları.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Aslında bunda emniyet ulaşmamıştır bile,
demiştir operatöre şu bölgede ki her abonene at oda yapmıştır.
Bi gideri yok sonuçta yani :)

basit bir yöntem yani, abartılı bişi değil ki.

adına kayıtlı numaraya yollamasına bile gerek yok.
0000000
to
9999999
sent this message
dersin, o herkese gönderir yine.
Sosyal ağlarda paylaş

bence yerinde bir uygulama olmuş.

dendiği gibi operatörlere tüm kontörlü hat kullanan kullanıcılarınıza bu mesajı yollayın diyebilirler illa ki telefon numaralarınızın elinde olması gerekmiyor açıkçası.

bugün siyasal partiler dersindeyken hocaya geldi bu mesaj. sonundaki imza POLİS kısmına güldük geçtik.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelile uygulama gayet basit ve iyi keza abuk subuk "ben mitden ajan celal" diye çok insan dolandırıldı, toplu sms atmak da zor bir şey değil kuaförler bile yaptırıyordu (kanun değişti bunlar da izne tabi artık)

ben "imza: emniyet genel müdürlüğü" olmasını beklerdim aa herhalde aklrakter satyısında sınıkıtı yaşadılarından "POLİS" dediler

"imza: POLİS" komik ama ya Emniyet Gen. Müd. olmasını beklerdim
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

gsm operatorlerine demişlerdir atın diye, ayrıca kayıtlı olmasa bile gerekli durumlarda kişiye kayıtlı numara/yer tespiti yapabiliyorlar yine gsm operatörleriyle iş birliği yaparaktan, yasal zorunluluk operatörler için iş birliği yapmak.

bu iste,
atsinlar bilgilendirsinler iste
arada iyi isler yapiyolar afdfsdf
kabartma tozu gibi herseyi abartmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...