Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzaylı filmi aranıyor

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Babam kendisine uzaylı filmi indirmemi istedi. Babamı bildiğim kadarıyla aklındaki içinde uzaylıların olduğu, süper efektlerin olduğu bir amerikan aksiyon filmi. Ben o tarzda neredeyse hiç izlemem. Independence Day gibi bir şey işte; babam bayılmıştı ona, ben sonunu zor getirmiştim.

Son 5-6 yılın filmi değilse %99 izlemiştir. HD olması isteniyor bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bilim kurgu ile epey ilgili olmama rağmen niye yardım istediğimi belirtmek için alıyorsunuz :)

Alien izlendi zaten. District 9 aksiyon değil diye biliyordum ben, gerçi daha izlemedim. İndireyim hemen öyleyse.

Pandorum'da çekiyorum. Mist'i izlemiştik geçenlerde. Hoş filmdi ama sonu kötü olmuş. Kitap daha iyi bitiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bone said:

Independence Day sevdiyse Man in Black 1-2 de sever. ikisinde de Will Smith oynuyordu zaten.

Fifth Element ve Star Wars serisi de olabilir.

Klasik filmler bunlar abi. crpg seviyorsan Baldur's Gate II oyna gibi birşey diyorsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bilim kurgu ile epey ilgili olmama rağmen niye yardım istediğimi belirtmek için alıyorsunuz :)

Alien izlendi zaten. District 9 aksiyon değil diye biliyordum ben, gerçi daha izlemedim. İndireyim hemen öyleyse.

Pandorum'da çekiyorum. Mist'i izlemiştik geçenlerde. Hoş filmdi ama sonu kötü olmuş. Kitap daha iyi bitiyordu.

offffff.
Sosyal ağlarda paylaş

District 9 beğenmedim.

Aksiyon olmayan ama benim için çok önemli yere sahip olan "Mission To Mars" KESİNLİKLE izlenmeli diye düşünüyorum.
Top 3'ümde benim konu itibari ile.

Contact kesinlikle izlenmesi gereken diğer film ama aksiyon değiller. Ciddiler ve aklı başında mesajları var ikisinin. Salak saçma "atmosferde savaş" filmleri değiller yani eheh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...