Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

ya bişi sorcam favorite menüsü sıkıntılı mı
mesela bişeyi sol başka bişeyi sağ elime aldıktan sonra bunun yerlerini favorite dan değiştiremiyorum illa inventory yada büyüye geçmek gerekiyo

aha ben çözdüm bunu normalde istediğim itemi sağ elime alabilmek için sağ tuşa tıklamam lazım sola istiosam sol tuşa doğal olarak, ama öle değil eğer favorite deyken bandı getirmessen istediğin itemin üstüne eskiden menü bandının olduğu yere yapıyor işlemi, wasd veya yön tuşu kulllanarak getirmek lazım bandı oaraya yoksa aynı itemi bi sağa bi sola alıp durursunuz,alışık olduğumuz gibi mouse imleci menü bandını seçeneklere getirmiyor yani süs için o imleç, olay bantda aahahah
Sosyal ağlarda paylaş

hamdolsun.
Sparkcaster said:

altmer skill i nasıl kullanılıyo muvaffak olamadım

force/shout aynı düğme, içlerinden seçip kullanıyorsun.

favorites büyü değiştirmede hotkey atayınca hallettim gibi, mesela sol eldeki shield/silahı da bir tuşa atayın.

1- 1h
2- shield
3- bow
4- heal

yaptım mesela, karışıklık çıkmadı böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bu The Silver Hand questi Skjordan aldığımız hani werewolf yapan adam zorla werewolf yapıyor başka walk line bulamadım,olmak istemiyorum ben werewolf öylecene bırakırsam kalıyor o factionun questleri ispiyonda edemiyorum kimseye nedir sohbeti oranın ? devam edeyim mi öylece bırakayım mı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyunu yükledim dakka 1 gol 1 hemen bi bug buldum hemde ağır exploit edilebilir cinsden.

Oyuna kafamda sneak/archer oynamak üzere bi wood elf açtım ve ilk şehir olan
Riverwooda geldiğimde bi kız davası var faendal ve sven arasında neyse faendal için yalan söyleyip fake mektup verdim kıza sonra bu elemanda kanka gibi bişi oldu benle ne desem yapıyor.Bug kısmıda şu, bu abi aynı zamanda archer trainer bundan archer öğrenin sonra trade dialoğundan verdiğiniz parayı geri alın.İşin komiği oyunun başı olduğu için 5/5 train level up veriyor ve bir sonraki levelda tekrar 5/5 train olabiliyorsunuz, hiç bir gold kaybı yaşamadan.

Bunun dışında herkesin dediği gibi menü kısmı haricinde şuan için öyle ağır eleştirilecek birşey göremedim belki grafikler dahada güzel olabilirdi ama çokda umrumda değil oyun akıcı.
Neyse ben devam edeyim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

clairvoyance nasıl çalışıyo, dual castte bile bişey çıkmıyo etrafta

böyle mavi bir patika gibi birşey göstermesi lazım channel ettiğin sürece.

bu arada yama yükledikten sonra kitapları alamaz oldum, bir saçmalık oldu ama çözemedim. hiçbir tuşla alamıyorum heh.
Sosyal ağlarda paylaş

OsManiaC said:

http://store.steampowered.com/stats/

....

Current Players Peak Today Game

198,851 198,851 The Elder Scrolls V: Skyrim
70,885 78,161 Call of Duty Modern Warfare 3 - Multiplayer
58,016 60,697 Counter-Strike
46,069 54,717 Football Manager 2012
44,019 46,231 Counter-Strike: Source

198,8 k :( css :(

bf steam oyunu değildi di mi