Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

morrowind veya oblivondaki karakter sistemlerini kırpmadan aynen koysalardı , daha güzel bir arayüz, inventory ekranı , teknik RPG özelliklerini arttırsalardı oyun gene meme yapardı.

Oyunu orjinal olarak 100 saat oynadım bone, tamamen didik didik ederek oynadım. 94 meta skoruna sahip olacak bir oyun değil. Okunacağını bilsem buraya 2 sayfa wot döşerim amatörlük kaynıyor oyun.

En çok üzüldüğüm nokta, nasıl FPSler codu kopya ediyorsa artık gelecek olan RPGler skyrimi kopya edecek ve ortaya b.kum gibi RPGler çıkacak.
Sosyal ağlarda paylaş

me2 , da2 bunlar katil zaten direk.

oblivion haberciydi skyrim için, ama gene de daha düzenli bir inventory sistemi vardı mesela 20 tane farklı kılıcı dmg, repair, parası, kaç kilo olduğuna göre sıralayabiliyordun. Guardlar daha delikanlıydı bandit mi gördü dalıyordu, kılıcı mı çektin indir onu, barracksa mı girdin akıllı ol diyorlardı. Dispositiondı, ilişkilerdi, Fame , infamy vardı. Allahın köyündeki satıcı ile en sosyetik satıcı aynı ürünü aynı fiyata satamıyordu. Atlar mal değildi.

Inv.de duruyor GOTY si unpack bile etmedim daha skyrimden iyi olsaydı direk ederdim zaten.

ekleme: karakter yaratmayı, statların HP, MANA ve staminadan oluşması saçmalığını bahsetmiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

abi skyrim guzel bi oyun hakkını yemeyelim
obliviondan tiksinmiştim
ama skyrim gene guzel
ama abi biraz daha detay
az daha ya
cok deil
mesela evdeki karı deişik bişiler yapsa ne bilem komsuya gitse gel bey sana corba ısıttım dese
cocugun olsa bilmemne
bi sehri kurtardın mı wayy baboli hosgeldin diye cay ghetirse esnaf felan
ne yaparsan yap oyunda kimsenin davranısı depğişmiyo ya sana
o tiksindiriyo beni
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...