Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

En güzel markath taki evdir, oraya buraya değicem derdi yok, gayet geniş. Eşyalarını koyucak çok sayıda en önemlisi olması gereken yerde kutular var. (solitude evinde alchemy ile enchanting masası yanında container yok böyle saçmalık mı olur). tek dezavantajı tek manken var. windhelm evi de güzel özellikle manken açısından avantajlı ama o ev bana bir soğuk geldi nedense, pek sevemedim en iyisi markath kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

http://www.youtube.com/watch?v=WcNCXtGG-Uk&feature=g-vrec&context=G2e8091cRVAAAAAAAAAw

Ahahaha masterda şöyle oynamaya kalksam o dragon 10snde yer heralde. Oyunlara yeni zorluk seviyesi eklensin, mentally handicapped & kinect users diye.

Hatta böyle bi alt grup yapılacağına console owners zorluğu olsun iki grubu da aynı anda kapsasın. HAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Suark said:

http://www.youtube.com/watch?v=WcNCXtGG-Uk&feature=g-vrec&context=G2e8091cRVAAAAAAAAAw

Ahahaha masterda şöyle oynamaya kalksam o dragon 10snde yer heralde. Oyunlara yeni zorluk seviyesi eklensin, mentally handicapped & kinect users diye.

Hatta böyle bi alt grup yapılacağına console owners zorluğu olsun iki grubu da aynı anda kapsasın. HAHAHAHA

şuna da katılıyorum ya
kol indir kaldır falan off çok kötü abi
Sosyal ağlarda paylaş

main quest son kısımlar

level 54 oldum,artık saçmalıklardan sıkıldım diyip bi main queste bakayımda birazda oyun bitsin dedim.

güzel güzel ilerlerken blades'in lideri abla çıktı bana dayatmalarda bulundu,yok öle etceksin yok böle etceksin yok şunu kesceksin yoksa bi daha KONUŞMAYIZ SENLE.

lan lebrooom sen kimsin?

dragonborn'um ben,istersen konuşma,manyak mıdır nedir,zaten hani,"konuşmayız senle" nası bi tehdittir,konuşma o zaman gey bebe.

sinirlendim,çıkardım kılıcı salladım kafasına,tepkimi anlasın diye,benle öyle ileri geri konuşmasın diye.
arada 2 büyü flnmda attım yerde kıvranırken,iyice acısın canı.

kalktı aynen devam ediyo " şayet ejderi öldürmessen konuşcak bişiyimiz yok"

evet yok gerçektende artık konuşcak bi durum kalmadı,hacette kalmaması lazım ama ölümsüzsün işte be abla.

oyunu kapadım,başım önüme düştü,göslerimin önünde bi an çocuklugum belirdi.

ilk okulda flnız,sega mega drive 2 var,32 bit yılan gibi makine.
2 tane oyunum var,another world bide bi contra klonu

ulan her gelene another world'u gazlıyorum,ama oralı bile olan yok,varsa yoksa "olm diğeri daha iyi la hem oda yandan gösterio ama daha çok adam dövmeli ilerlemeli bu oyun dandik"

işte bu yüzden sana teşekkür ederim skyrim,beni bi anlık olsada cocukluguma döndürebildiğin için.

aşırı sığ bir oyun oldugu halde grafikleri çokgüzel bide.
herşey max+texture pack'lerle dünyada dolaşmak cidden keyifli.

ama bu oyunu GOTY GOTY GOTY diye lanse edenlere GOTYM le gülüyorum.

şahsen bir süre skyrim oynamam heralde,şu creation kit çıksın,modlar bi etrafı sarsın BELLLLLLKİ.

onun yerine witcher 2'de daha oynhamadıgım roche path'ini oynarım daha iyi.

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

371 sayfa olmuş ama adam geldi tek mesajda topiği kazandı.

DoGMeaT said:
ilk okulda flnız,sega mega drive 2 var,32 bit yılan gibi makine.
2 tane oyunum var,another world bide bi contra klonu

ulan her gelene another world'u gazlıyorum,ama oralı bile olan yok,varsa yoksa "olm diğeri daha iyi la hem oda yandan gösterio ama daha çok adam dövmeli ilerlemeli bu oyun dandik"

işte bu yüzden sana teşekkür ederim skyrim,beni bi anlık olsada cocukluguma döndürebildiğin için.

/thread

said:
ama bu oyunu GOTY GOTY GOTY diye lanse edenlere GOTYM le gülüyorum.

Adım - Soyadım - İmzam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...