Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Eskiden sprite smart npc zamanında npcler yaptıklarınıza göre sizinle dost ya da düşman olur, oyunları farklı farklı şekillerde bitirebilirdiniz. Şimdi scripted npcler tek bi seçeneğiniz olduğunu unutturmak için duygu sömürüsü yapıyor =/

smart dediğin türü koca oyunda toplam 7-8 tane filan olurdu, gerisi konuşan chest idi. her oyunun da öyle çılgın çeşitlemelerle bittiğini söylemek mümkün değil.

en basidinden skyrim dilenciye "al amca hayrına" diyerek para verdiğim ilk oyun oldu heh. donuk sprite üzerinde bir satır yazı duygusal feedback değil.
Sosyal ağlarda paylaş

en kötü karakter black and white taydı hoş.

cok mana veriyo diye cocukları öldürüp, yetişkinleri damızlık yapmak, yaşlıları ise yemek. oha lan şimdi cıksa yasaklarla heryerde oyunu.

granarye bok atıp köyü hasta etmekki, hem mutlu olmasınlar hem hastalanıp etrafa koşamasınlar derli toplu dursunlar falan abov cok caniymişim lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

en basidinden skyrim dilenciye "al amca hayrına" diyerek para verdiğim ilk oyun oldu heh. donuk sprite üzerinde bir satır yazı duygusal feedback değil.

Ama sadaka dağıtıp bir anda daha iyi konuşmaya başlamak ve vendor fiyatlarının düşmesi duygusal feedback?

Gerçi evet, tamamen duygusal

Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

en kötü karakter black and white taydı hoş.

cok mana veriyo diye cocukları öldürüp, yetişkinleri damızlık yapmak, yaşlıları ise yemek. oha lan şimdi cıksa yasaklarla heryerde oyunu.

granarye bok atıp köyü hasta etmekki, hem mutlu olmasınlar hem hastalanıp etrafa koşamasınlar derli toplu dursunlar falan abov cok caniymişim lan.

Abi nasıl yaptın bunu, senden hiç beklemezdim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Deli gaza geliyorum şu topic'in sürekli up olmasından, nette gezen haberlerden, soundtrackinden, screenshot'larından falan ama Morrowind ve Oblivion'u oynamadığım için bir türlü başlayasım gelmiyor.

yani geçmiş hatalarına yenisini ekliyorsun!
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Deli gaza geliyorum şu topic'in sürekli up olmasından, nette gezen haberlerden, soundtrackinden, screenshot'larından falan ama Morrowind ve Oblivion'u oynamadığım için bir türlü başlayasım gelmiyor.

Abi gerçekten hiç gerek yok öncekileri oynamana, sadece Oblivion oynadım, hiçbir hikaye bagı yok, üzerinden çok zaman geçtigi için kitaplardan takip edebilirsin oyun içindeki. 15 dakikada bitirirsin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

istisnasız her oyunda pickpocket maxlıyorum. housing falan varsa oraya, yoksa gözden ırak, erişimi kolay bir noktaya sistematik olarak yığıyorum ne toparladıysam.

diablo 1'den beri böyle bu, saksağan gibiyim resmen. parlak bişey gördüm mü hop, cebe.

bi tek masaüstünde yapmadım şu işi sanırım, bir de planescape'te.
Sosyal ağlarda paylaş

main quest: the fallen - MANYAK SPOILER ONA GÖRE

meh esbern en olmayacak şeyi istedi, greybeard'ları tamamen sallamışken ve sonuna kadar blades ile beraber gidecekken yapılacak şey mi bu?

öldüremeyeceğim sanırım, hele hele kendisine sorduktan sonra fikrini. daha 5dk önce yardım etmiş yani akıl fikir. hala savaş sürerken hele mantık terk.

öldüren olduysa söyleyebilir mi blades side quest'leri nedir, en azından neyi kaçırdığımı bileyim.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...