Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

cüce - markath

thalmor'un gelmesinin nedeni ulfric'in isyanı dedim demin, kaçırmışsın orayı sanırım. yoksa ulfric bu bahaneyle krallığa oturmak için isyan çıkarana kadar şapka yasasından farkı yok yasağın.

şunu da aradan çıkaralım:

talos kimdir?

en büyük icraatı nord & breton ordularını bozguna uğratıp skyrim ve high rock'u empire'a katmak olan imperial generali ve hizmetinde olduğu imparator öldükten sonra empire'ın başına geçerek yeni imparatorluğu kurup üçüncü era'yı başlatan, cyrodilic tiber septim ismini alan bir nord. bu nedenle sekizlere katılıp dokuzuncu olmuştur.

uzun lafın kısası tanrı olmasının nedeni skyrim topraklarını empire'a katması. bu adama tapılınmıyor diye skyrim'e bağımsızlık diyen ulfric'in derdi net: koltuk.
Sosyal ağlarda paylaş

abi allah belasını versin orchendor diye bi herifi öldürmem gerekiyordu bi quest gereği, yanlış hatırlamıyorsam daedric bi allahın verdiği quest. ulan adam bütün magiclere karşı resist veriyor, bende de silah yeteneği pek yok. neyse ufak ufak adamın canını %30'lara indirdim, %25'e gelince basıyor healı pezevenk. mana da bitmiyor. rahat 10 15 dakika savaştım böyle, allahtan pek iyi vuramıyor. neyse sonra werewolf olduğum aklıma geldi, yeter ulan dedim bastım werewolfu 2 koydum öldü. az küfür etmedim yavşağa.

vay anasını, efsanevi bi shield verdi spellbreaker diye ama ne heavy armorla işim olur ne de shieldla. demmit. birdahaki oynayışımda heavy armorlu nordik waryor olcam, ilk işim şu itemı almak olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

imba artifact'tir ama önceki oyunlarda çok daha op'tu, %33 reflect magic veriyordu sanırım oblivion'da heh. %90'lara filan vurdurabiliyordunuz. skyrim çıkmadan 1 gün önce olduğum yerde durarak mage öldürüyordum lol.

arkadaş circle'ınıza filan girmek istemiyorum, verin işte quest'lerimi ya. halka yardım etmeye girdik aranıza, tetikçi yaptınız bu ne? silver hand'e katılmayı tercih ederdim ha.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

o değil de bu adept büyüler dehşet mana yiyor be abi. adeptler için yarım mana harca perkini de aldım, 500 civarı manam var ama yok. 3 kere atıyorum bitiyor. apprentice model lightning storm takılıyorum hala 85 destruction var. belki biraz wall of storm-wall of flame falan kullanıyorum.

bide master ı gör ya....saf dest ölümmmüş onu anladım...
conj ile kasıp dremora lord çaırıorm. onun yanında takılıp ona buna ice atıorm. tavsiye ederim...conj ftv. ananızı bile conj edebiliorsunuz lvl 100 yapınca
Sosyal ağlarda paylaş

İnat ettim ve canım çıkmasına rağmen oyunda sanırım yakalanabilecek en büyük bonuslarla craft + upgrade yaptım.

lvl 59
Full dragonscale light armor 553 + 46 magic resist
Bow (daedric) damage 562 (her basılabilen slota %47 bow damage bastım bu hale geldi)

Bokunu çıkardım biliyorum hızlıca bitirip warrior devam edeyim :P

Gerçi 47 bonuslar eminim 50 ye tamamlanabilir ama şu hale getirene kadar 100k+ fazla malzemeye gold harcayıp en az 4 kere full set craft için bozdum.Statsdan baktım 640k+ gold toplamışım ama üzerimde 180k kalmış bayağı bir malzemeye harcadım sırf merak ve inattan tavsiye etmiyorum tabiki bu yaptığımı çünkü cheat gibi birşey oldu :P

Gief akıl fikir
Sosyal ağlarda paylaş

ya sanırım levelın arttıkça büyülerin mana costu falan artıyor ben hala çözemedim şu olayı.

tekrar sorayım,
lvl 9 ken, dual cast lighting bolta basınca, 1-2 saniye içinde doluyodu mana bar.
Şimdi lvl 10 oldum ve duruyor orda dolmuyor.

ayrıca, sınırsız nerdeyse freecast atıodum dest buyulerını, manamı bıtırmek için kasmam lazımdı
ama şimdi 4-5 tane atınca bitiyor

neden?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...