Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Mage alt karakter ile oynadım meraktan mage guildi bitirdim.Guest line güzel idi ama bir abuk bitti ldu bittiye geldi sanki..Arch mage robe aldım quater keys verdi yaşlı babalık haydi eyvallah çekti :)

Merak ettiğim ileride tekrar çağırıyorlar mı oray1a herhangi bir quest var mı ileride ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım teorik olarak dragonlarada darkbrother hood hands, assasins blade perk, full 1h enchant, full 1h daedric dagger upgrade ile instantkill backstab atılabilir 30x bonus oluyor çünkü ama uyuyan dragona sneak şekilde gidilebilirmi tartışılır orası :P
Bu arada spark master seviyede de instant atıyorsun sneak perk (deadly aim) ve archer first tier perk ve full enchanted/upgraded bow ile.Yalnız böyle aygır olduğumdan bu yana önüme dragon priest çıkmadı misal, standart bir yerini biliyorsanız hem sneak/bow hem sneak/dagger denerim :) Bowdan emin değilim fakat dagger kesinlikle tek atar heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Sneak oynarken tip vereyim ilk ok attığın yerde ıskalarsan yer değiştir bulamıyorlar kolay kolay tabi skill treede birşey yapmış olman lazım.Smith bow şart yoksa düzgün bir bow yok oyunda, ben enchantı daha yeni bastım ondan önce dediğim gibi sile sile gidiyorum, back stab tartışmaya gerek yok.Bu arada alchemy kullanıyordum ben fazla imba.
Sosyal ağlarda paylaş

ben adamların ilerisine ok atıyorum mob "oneylan?" diye gidip bakarken arkasından atıyorum okları fitfitfit, dagger var sözde ama hiç kullanmadım gibi bişi.

az önce bi quest yaptım tip human heart verdi reward olarak..

bide bethesda oklar az buluncak falan demişti ama 100lerce okla dolaşıyorum, obliviondan çok maşallah her yer ok lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

bide bethesda oklar az buluncak falan demişti ama 100lerce okla dolaşıyorum, obliviondan çok maşallah her yer ok lol.

eski oyunların aksine okların ağırlığı olmadığı için binlercesiyle gezilebiliyor asıl sorun orada, oblivion'da max 200-300 alıyordum o da hafiflerinden.

gerçi ok dmg'leri artmıyor skill ile orada ya bug ya saçmalık var. 10-15 dmg fark birşey değil bow 150-200 vururken.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...