Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

core2duo t9400 2.53 ghz işlemci 4gb ram hd3650 512mb kartla bu oyun şöle çok kasmadan düşük grafkle falan çalışır mı beyler?buna yakn bi maknede oynayan varmı?laptop buarada

medium grafiklerde gamebooster+3doverrider açıkken çok rahat oynayabiliyorum.bunu baz alıp bi bak bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

LethE said:

ben katılmasamda genel kanı,
Level up varmı? -> aha rpg
2 seçenek bile olsa hikaye çok sonlumu -> aha rpg
...
gibi gidiyo.

axe burda rpg neymiş değilmiş herkez aynı şeyi düşünse düşünmese ne farkedicek.. recettear oynadığım en iyi rpg desem sana zararı ne :/

Evrensel iyiyi ve doğruyu arıyoruz işte lethe. Yok akepeymiş yok ergenekonmuş bunlar boş işler, hayatın anlamı rpg olsun ponyler olsun kate upton olsun sevdiğimiz şeylerde gizli. Ben isterim ki genç dimağlar ne nedir bilsin ayırsın ona göre yorum yapsın.

Ha skyrim potansiyel sahibi bi oyun. Kitaplar (özellikle tanrılarla ilgili olanlar) olsun, Legate Fasendil gibi karakterler olsun güzel yazılmışlar hep. Yalnız oyunun hitap ettiği asıl kitle olan konsol bebeleri bunları okuyup anlayamayacağından hep bi yarım kalmışlık var. Bazı npclerle girdiğin tek boyutlu diyaloglar bile keyif verebiliyor, ama işte kıyıda köşede random quest vermezken karşına çıkarsa. Benim bethesdaya en çok kızdığım nokta bu zaten. Konsol bebeleri ne de olsa alır, gerçek oyunculara yönelik oynanışı koymasak da olur zihniyeti. Rezil uiden kendini belli ediyor zaten, oynadıkça ve kaçan potansiyeli gördükçe daha çok kızıyorum.

konsol bebesi dedigin casul kitle oyun oynamak istemiyor, film gibi izlemek istiyro die biowhore story mode koyuyor, sen gidip bethesdaya kiziyorsun

RMAH dan daha kotu lan bu
Sosyal ağlarda paylaş

Biowhore shit tierin de altına indi, kızılacak bi yanı kalmadı ki. Konsolculardan daha beter bi kitle olan twilightçılara hitap ediyorlar artık. Onlara diyecek sözüm, dökecek dilim kalmadı. Ki ME2de hatta beğendiğim 1de bile yeterince eleştirmiştik.

Bethesda potansiyeli çiğneyip atıyor, en az RMAH kadar kötü bu da.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

Bu Thalmor embassy görevinde equipment veriyorduk, onu ben vermeden geçtim şimdi embassy'de hiçbir şey yapamıyorum.

Save de yok elimde geri dönebileceğim, oldukça geriye gitmem gerekiyor. Bir çözümü falan var mıdır silahlarımı alabilmenin?

konsoldan filan birşeyler eklemezsen yok sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ZaugnaKhaldun said:

Bu Thalmor embassy görevinde equipment veriyorduk, onu ben vermeden geçtim şimdi embassy'de hiçbir şey yapamıyorum.

Save de yok elimde geri dönebileceğim, oldukça geriye gitmem gerekiyor. Bir çözümü falan var mıdır silahlarımı alabilmenin?

konsoldan filan birşeyler eklemezsen yok sanırım.

Difficulty levelı düşürüp firebolt ile giriştim, silah falan topladım. Henüz bitmedi gerçi quest bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

qlrblrq said:

Hangi köye gitsem vampir geldi saldırııın diye üzerime atlıyolar. Yok mudur bunun bi çözümü? Tam da black soul gem doldurmuştum :(

vampire stage 4 olmussun acliktan. once kan emmen lazim, gece saat 3.00 gibi gir be eve sneak olarak uyuyan elemana yaklas sonra E`ye bas feed cikio. biraz kan emcen.
Sosyal ağlarda paylaş

of blades armor çok iyi oblivion'un aksine, hem smithing'e 4-5 perk de gömmeme gerek kalmadı. dragonsbane yalnız ebony seviyesinde çıktı lvl 41 iken bile yuh. :/ 50'de mi verecekti max halini anlamadım meh.
ZaugnaKhaldun said:

Difficulty levelı düşürüp firebolt ile giriştim, silah falan topladım. Henüz bitmedi gerçi quest bakalım.

büyücüleri öldürebiliyorsan daha güçlü birşey yok, vurkaç ile filan zorlar tabii ama yapılır herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

haydaa blades set bonus çalışmıyor işe bak, saçmasapan iş oldu şimdi. zar zor potları dikerek epic yapabildim zaten legendary olamadı meh.

şu set giyme perkleri çalişiyor mu peki?

bir set olarak dwarf set ile ork cok iyi.görsel olarak. ama baktim da şimdi blades seti de tam samuray olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

saraathal diye bi yere girmem gerekiyor.
kapıda kilit var, çevresini ise kazmışlar.
tahminim kazan kişiler kapıyı kilitledi, sonra da çekip gitti. öyle olsa bile hiç ipucu bulamadım kazı yapılan yerde.

nerden bulunuyor buranın anahtarı?

saraathal değilde saarthal ise bone orayı gidip College of Winterhold questleriyle açıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

şu set giyme perkleri çalişiyor mu peki?

bir set olarak dwarf set ile ork cok iyi.görsel olarak. ama baktim da şimdi blades seti de tam samuray olmuş.

evet set giyme perkleri şahane çalışıyor hem de, kesinlikle almak lazım. yalnız neyin set olduğu çok net belli değil veya bug var, çünkü epic blades setini upgrade edip giyince legendary imperial setin arkasında kaldı armor. halbuki üstümde komple imperial varken daha yüksek gösteriyor.

bir de blades setini maalesef legendary yapamadım, (12+12+20 smithing bonusla epic oldu ancak, steel istiyor ama steel perki çalışmıyor sanırım çünkü tek başına sadece flawless yapabiliyorum ki bayağı zayıf kalıyor o zaman imperial sete kıyasla) döndüm dolaştım son 1 saattir uğraşıyorum üzerinde heh. bütün oyunumu onun üzerine kurmuştum halbuki, alduin's wall'daki dovahkiin'i canlandıracaktım. :(

birazdan çıldırıp daedric set filan basıcam olan o olacak meh. o da oblivion tasarımdan kötü olmuş. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Krosis diye bir Dragon Priest ve üstünde uyuyan bir frost dragon buldum, tam 45 dakika dövüştük.

Ellerim titriyor hala ben böyle zulüm görmedim, assassin'im kan agladı, daglarda pkk gibi guerilla combatı döndürdüm. Gökten yagan buz ejder nefesi, aşagıdan fireball bombalayan Krosis.

ama degdi, aldım maskesini annesizin. Ejderhanın scale'leri de zırhıma onurla yapıstırıcam.

En büyük ödül, 3 Power Word birden verdi korudugu yer. Ama sanırım en işlevsiz power wordler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...