Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

vaako51 said:

abi skiller komple değişti, lockpick 30 dan 12 ye düşmüş elimi bile sürmediğim okçuluk 50 ye dayanmış :/ böle garip şeyler oldu. save de yok olnlarda çok eski nasıl düzelticem ona bakıyorum. gitti güzelim mage :P

abi ama save almadan yapılır mı öyle şeyler piii ben 2 farklı save aldım resmen hani olur da editsiz savelerden biri başka sebepten bozulur diye.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

vampirliğin + ve - leri ne

vampir link
axedice said:

Upward scaling çok bayıyor ya random mekanlarda. Lvl18 oldum tek atan mageler çıkıyor karşıma. Ben 60 damage veren 2handerla yaldır yaldır saydırmak zorundayım ama adama. Hayır dragon kesiyorum bu kadar zor değil.

iyidir iyi, bayağı yüksek magic resistance veren enchant'lar zırhlarda. en son oblivion'da %60 magic reflect %75 magic resistance ile geziyordum. şimdi zorluyor özellikle frost mage'ler dikkatsiz oynarsam. frost dragon da gene bir nefesle yarı can. demirciden %50 frost res veren ayakkabı alsam olayları bitecek zaten.

neyse zaten lord stone'a geçeceğim herhalde MR için.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

agalar beyler, light armor giyiyorum glass a kadar çıkartıp bırakayım mı smithing i, ebony sadece heavy mi yoksa ebony kılıç felan da yaparsın hacıdayı ebony tarafına da git mi diyosunuz veya dragon scalelerle light armor var mı

yardır abi dragona, dragon bones lazım olmuyor light dragon armor için, onları satabilirsin. daedric'in de silahları baya iyi.

banishing yapan silah bulursanız, acımayın, kırın. fena para kasılıyor, iron dagger bile 1k falan ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

werewolf

2 türlü werewolf olabiliyosun bi cursed ring ile, bu evsiz köpeği aldığın yerde. rasgele kafasına göre oluyo bu hoş değil.

diğerde companion lara katıl 3. görevdemi ne soruyolar istermisin bi ısırık diye. direk werewolf power alıyosun. once per day olabilir aldım ama hiç kullanmadım mereti

Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

skyrim için constructor set çıktı mı?
bi de mod yapmayı nasıl öğrenicez? yani constructor set ile neler yapabileceğimizi felan.

aklımda birkaç şey var da denemek istiyorum.

skyrim esasında böyle durumlarda oyunculara çok büyük olanaklar sağlayan bir oyun bana kalırsa.
user independence konusuna development aşamasında özel dikkat verdiklerini zaten röportajlarında ve oyun reviewlarında paylaşmışlardı.

Aklındakileri denemen için önümüzdeki patchlerde daha büyük şans tanıyacaklarına eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Iron dagger bide uykusuz olmıycak karakter

skill gain yaptığımız item adedine göre mi gidiyor yoksa itemın kalitesine göre mi?
yani daha komplike item yaparsak daha hızlı mı gain alırız?

iron dagger değil de o sırada yapabileceğimiz en iyi itemı yaparsak daha çabuk arttırmaz mıyız blacksmithi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Cuce said:

Iron dagger bide uykusuz olmıycak karakter

skill gain yaptığımız item adedine göre mi gidiyor yoksa itemın kalitesine göre mi?
yani daha komplike item yaparsak daha hızlı mı gain alırız?

iron dagger değil de o sırada yapabileceğimiz en iyi itemı yaparsak daha çabuk arttırmaz mıyız blacksmithi?

iron dagger la 100 ledim demin. ve nihayet dragon plate imi yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...