Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

icinde human olmayan zamanlarda prequel yapilmaz, focus testte milletin hosuna gitmez

first contact war cok bayik retconlanmazsa, ciddi ciddi turianlar "heh genclige bak" diye dalga gecerken, isler biraz ciddiye binip tam insanligi toptan silecekken konseyin araya girmesinden ibaret, duzgun cephe bile yok eheh

bioware'in "siz bizim artistic visionimizi anlamadiniz gerizekalilar, alin size aciklama"-dlc'sinde mass relay patlamalarinin sistem yok etmesini retconlayip "ya aslinda mass relaye gerek yoktu super ftl diye bisi bulundu, pratik olarak ayni sey" falan diye handwave ile gecistirecekler iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequel yapacaklarsa cidden "hehhöhe aslında 3 oyundur baş tacı yaptığımız relaylere ihtiyacımız yoktu lol" demeleri lazım. 1 zibilyar gemi dünyanın yörüngesinde kaldı. Quarianlar harici yiyecek üreten düzenin bile kalmamış olması lazım. Teknik olarak herkesin ölmesi lazım o noktada zaten. Adam gibi uzay olmadan bilim kurgu olur mu?

Prequel işini de bilemem. ME serisinde oynarken inatla Shephard'dan önce insanlar adına eğlenceli hiçbir şey olmadığı vurgulanıp duruyordu. Anderson'ın spectre olamama maceraları falan hariç tabi. Ne kadar malzeme uydurabilirler bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Shephard öncesi ne var ki?

Ancak insansız yapacaklar;

rachni war, krogan rebellion, veya 10.000lerce yıl öncesi protheans ...ama meh yani. Bu tür şeyler ancak DLC olur, leliana's song gibi dragon age'de.

Shephard sonrası, 100.000 yıl sonra yine me3 sonunda her ne kadar sonuçlar benzer olsa da, tüm canlıları etkileyen bir seçenek var.

E yani me3 sonunun saveni mi yükleyeceğiz yeni oyuna meh...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bioware kirk yilin basinda bi ise yaradi benim icin

ending o kadar kotuydu ve bilim kurgu namina son yillarda bana hitap eden tek seri bu oldugundan agzimda berbat bir tat birakmisti, rant videolarindan birinde star trek karsialstirmalarini gordum, star trek = patrick steward ve bitmek bilmeyen next gen ile orjinal seri ve william shatnerin berbat oyunculuguydu benim icin

enterprise tavsiye edilmsiti videolardan birinde, tamamini edindim ve yillardir bir turlu doymak bilmeyen bilim kurgu acligimi gidermeyi basardi, kronolojik olarakta kirk ve saz arkadaslarindan once oldugundan dahada memnun etti beni (nedense hayvan gibi oturmus evrenler yerine bole baslangic hikayeleri daha cok hosuma gidiyor)

http://www.youtube.com/watch?v=ZPn-lTytfGo

introu izleyip gaza gelmistim, yanilmamisim ehuehu, ilk sezon baya iyi gidiyor simdilik

bioware in basarisizliginin tek iyi yani bu oldu ehue
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
lol cikmis sonunda

-normandy nasil girip crewi kurtariyor gosteriyor

-fallout tarzi her irka ne olduguna dair goruntuler var

-starchild aynen duruyor, kirmizi mavi yesilde ole

-mass relayler patlamiomus, kiriliyormus tamir edilebilirmis aslinda

-marauder shieldsi harciyor shepard THE HERO WE DESERVED :(((((((

-crewde olan herkes safti yiyor, me3 crewine ne oldugu ile ilgili bisi yokken 2 den 3 e girmeyen herkese ozel sahneler var (zahit havus basinda takilior)

-o gezegene ole bauk bi sekilde inmiolar, tamir icin zorunlu iniolar sonradan kaciolar

eh su haliyle cikartsalardi gayet vasat bi sondu ama en azindan akilalmaz mantik hatalari ve gabe newell boyutunda plot hole lar yok su halinde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...