Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Elmalarla armytlari karsilastiriyorsun hala, oyun sana save sakla dedi ve saklamadin, hatalasin bu kadar basit

Bu is icin acilmis siteler var her cesit save in oldugu, az ilgi gosteren oyuncular zaten butun checkleri bildiginden ona gore binlerce me1 ile me2 save i olusturdu, zahmet edip bi save bile cekmediysen o senin problemin hic kusura bakma

Cok sacma birseyi savunuyorsun, irenukusu olduremezsin demiyor oyun, ilk oyunda jaheriayi oldurduysen ikince oyunda gelmicek diyor, imoen ile zahmet edip sohbet etmediysen ikinci oyunda kurtaramiycaksin diyor

Ayni karakterle oynadigin bir rpg icin devrim bu ki mass effectin dogru yaptigi tek sey bu olabilir

Sende gelmis agliyorsun saveime sahip cikamadim, haksizlik bu diye

Bizim kadar ilgilenmedin oyunla, Bi 5dk ayirip save bile cekmedin onra bizle ayni outcomelari talep ediyorsun, cidden 10 senede savundugun en sacma arguman olabilir su ki senin ne sacma argumanlarini gorduk burda

Zaten oyunun sonuna zerre etki etmiyor hicbir eski ve yeni kararin, eski kararlar fan service olarak kaliyor ki sende fan olmadigindan service ide hak etmiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Karpyshyn ile cok buyuk drama dondugune dair dedikodular donuyor su anda, Tortanicden oncede reaperlarin amaci konusunda cok buyuk anlasmazlik cikmis

karpyshyn madoka aciklamasi istiyormus, mass effect kullanimi evrende dark energy buildupa yol aciyor, bunu kontrol icin reaperlar 50.000 yilda bir gelip harvest ediyor organicleri falan filan

http://i.imgur.com/86saI.jpg

tek resimde bu kadar iyi izah edilirdi ending :p
Sosyal ağlarda paylaş

1 i pure paragon karakterimle bitirmek üzereyim =P 2-3 devam sonra seri halinde hehe. Dedikleri gibi son değişmesede verdiğim kararların 2-3 deki etkilerini izlemek hoş. Çok uzun bir film gibi olacak 3 oyunu birden oynamak tavsiye ederim =P 1de bütün side questlerini vs yapıyorum yoksa çok daha kısa sürerdi muhtemelen. Her gezegene araçla inip orayı burayı gezmek vs =D
Sosyal ağlarda paylaş

bone, adamlar bağıra bağıra söyledi "save'leri saklayın" diye, sen ki piyasadki haberleri yakından takip eden bir insansın, bu "her ufak şeyi saklayacak mıyım canım" sözün cidden pek inandırıcı durmuyor. buradaki başlıklarda bile bir milyon kere filan yazdık ki hepsini okuyup içlerine yazdın diye hatırlıyorum, ciddi ciddi haberin yok muydu yani?

haberin yoksa da gene yapacak birşey yok, oyunun hatası değil. oğluna swtor alıp "aylık subs istiyormuş bana söyleyen olmadı, dolandırıldım" diyen amazon user review'deki adam gibi durumun çünkü. (:P)
HellHound said:

karpyshyn 2'den once birakti mass effect'i, o aralar ucun sonunu falan planladiklarini hic dusunmuyorum ehue

valla böyle demişler ama ne aşamada bıraktığını bilmiyorum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

o kadar aldığım kararlar kastığım alliance lar dan aldığım son bu mu? bu ne lan gece 2 ye kadar oynadım sonunu göreyim diye hayatımın failini yaşadım... o son 10 dakikya kadar yaşadığım duygu seli ve heyecan facepalm lar la mı noktalanacaktı!!!

Sana o kadar for the emperor dedik ama gidip bu ending i tercih ettin =P e müstehak yani!
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

GokTuRK said:

o kadar aldığım kararlar kastığım alliance lar dan aldığım son bu mu? bu ne lan gece 2 ye kadar oynadım sonunu göreyim diye hayatımın failini yaşadım... o son 10 dakikya kadar yaşadığım duygu seli ve heyecan facepalm lar la mı noktalanacaktı!!!

Sana o kadar for the emperor dedik ama gidip bu ending i tercih ettin =P e müstehak yani!

cleanse, purge, Kill! yapacağım bioware ı direk... inquisitorlara gelesin bioware...
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

HellHound said:

karpyshyn 2'den once birakti mass effect'i, o aralar ucun sonunu falan planladiklarini hic dusunmuyorum ehue

valla böyle demişler ama ne aşamada bıraktığını bilmiyorum şahsen.

adamin bu blog postuyla ayni gun valla haber: http://drewkarpyshyn.com/c/?p=381#more-381

tabii kendi blogunda "orjinal fikir ne diye konusmanin anlami yok" diyip, basina "valla ben boyle yapmistim degistirdiler" diyor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

arkimod said:

kontrollü yokolma veya yoketme reaperlerin amacı,organiklerin yaptığı robotlar pek adil olmayacak,büyük ihtimalle primitive dönemdeki organikleride yok edecekler, genetik materyal ve sonradan gelecek olan genetik mutasyon ebediyen yok olacak

tabi son seçeneğe herkeşi sentetik yapalım çözümü koyunca,kendi argümanlarının içine kendileri etmiş oluyolar lol

http://i.imgur.com/G4fJY.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

Hayir, sen sanirim asil sonu gormemisin. Biraz beklersen oyun su epik sahne ile bitiyor:

http://www.youtube.com/watch?v=W-4gsKbBLrI

Nomak said:

kaç saat gameplay var beyler 2 deki gibi uzun sürüyor mu heryere dalsak vs..side quest vs.. nasıl tam olarak blame bomb yerine düzgün yazsanız :)

Evet, oyun ME2 kadar uzun suruyor. Sonu haricinde gayet de iyi bir oyun bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Hayir, sen sanirim asil sonu gormemisin. Biraz beklersen oyun su epik sahne ile bitiyor:

http://www.youtube.com/watch?v=W-4gsKbBLrI

:D ama bak burada yaptığın seçimler bir sonuç doğuruyor en azından dsfldskfjldskf

Hayır o kadar war asset i ben bunun için mi kastım kafayı yiyorum... yani ne işe yaradı o kadar uğraşmam tuchanka da? bat bioware bat...
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha valla öyle 1 de female shepardla kaidan la konuşuyoruz adam asılıp duruyor deyyus! Bir baktım gemi içerisinde laflar dolanmaya başladı hep dedikodu dedikodu. Gittim höyt dedim, sonrada bombanın yanına bıraktım elemanı aklı başına gelsin diye. Nedense Kaidan 'ı canlı bıraktığım bir save yok =p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...