Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Protean dlc'siyle gelen adamın kullandığı silahı oyunda kullanmaya kalkınca ne olduğunu söyleyeyim mi size =) Görevlerden birinde boss'a benzeyen bir yaratık çıkıyor. Silahın mermiye falan bile ihtiyacı olmadığından sol tuşa basılı tutuyorsunuz ve boss ölüyor. Sonra 15 dakika boyunca ilerliyorsunuz. Bir noktada çıkamayacağınız bir duvar beliriyor ve tıkanıyorsunuz. Sorun ne diye araştırınca ise aslında o bossun ölmemesi gerektiği ortaya çıkıyor. O kadar abuk bir bonusla koymuşlar ki silahı. Boss daha kaçamadan ölüyor. O öldüğü vakitte ilerki düşman ve cinematic spawnları aktif olmuyor. İşin üzücü yanı görevi restart ettim. Boss'a konsantre olarak smg ile öldürebilmek yine mümkün. Dlc silahıyla 3.5 saniye sürüyor sadece o kadar. Hard seviyede böyle bir hatayla karşılaşmak manidar oldu sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Isane seviyede indirmiyor ole kolay :p

Demoman pistol, scope takilabilen smgler, assault rifle kirmasi sniper, superweaponlarin kalkmasi, weight vs vs derken cidden me2 nin no brainer press x to win combati gitmis

Oyun rpg diil, rpg kilifina sokmayiz artik zaten rpg ozellikli shooter iste

Hack filan kalkmasini hic ozlemedim misal, barrel roll melee filan oyun turunu bulmus iste, me1 den tek eksik yani inventory management ile loot yok, onuda omni gel mantigi ile cozseler oyun lendini bulucakmis

Narrative koymalari max zorlugu koklemelerine yol acmis iste, hosuma gitti o

Bide dragon age 2 ayarinda oyun beklerken bi sekil kendini oynatan me2 den daha iyi bi oyun buldum, mutluyum
Sosyal ağlarda paylaş

stream izledim bikactane cok eglenceliydi ama weapon olayini cash shop + kart oyunu mantigi boostera baglamalari cok begendigim bir bioware yaklasimi olmus

1.5 euro filan bi spectre pack ve widow gibi imba silahlar ile signature race/class combolari illa spectre pack istiyor

goldda nasil bilmiyorum ama bronze da 20-25 dakkada 15k kazaniliyormus mac basina, spctre pack 60k credit ordan hesaplayin kac kisinin para dokucegini krogan soldier, asari adept, quarian engineer, salarian inf. filan sirf specre packlerden cikiyor, back basi bi rare kart iste

200 dolarlik booster alipta hala istedigi karakteri acamayan biodronelar var forumlarda lulz
Sosyal ağlarda paylaş

tali ile gidiğimiz gemideyiz de, bi yer var nasıl geçilir ki bu. bi yandan shockwave gelip duruyor, benim kalkan gidiyor, ardından gelen gethler hemen öldürüyor beni.
cisimlerin arkasında shockwave'den korunurum diye düşünmüştüm ama orda da damage veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

stream izledim bikactane cok eglenceliydi ama weapon olayini cash shop + kart oyunu mantigi boostera baglamalari cok begendigim bir bioware yaklasimi olmus

1.5 euro filan bi spectre pack ve widow gibi imba silahlar ile signature race/class combolari illa spectre pack istiyor

goldda nasil bilmiyorum ama bronze da 20-25 dakkada 15k kazaniliyormus mac basina, spctre pack 60k credit ordan hesaplayin kac kisinin para dokucegini krogan soldier, asari adept, quarian engineer, salarian inf. filan sirf specre packlerden cikiyor, back basi bi rare kart iste

200 dolarlik booster alipta hala istedigi karakteri acamayan biodronelar var forumlarda lulz

ya 25 dk'de gold'da bayağı para gelmişti lvl 1 olduğum ve birinci adam beni sekize filan katladığı halde, cidden para verecek adamın günlük boş vakti 30dk filandır herhalde. bizim gibi suyunu çıkararak oynayan adamlar rahat saatte bir pack alır heh.
HellHound said:

cover'dayken damage almiyorsun

kenardan kolun bacağın filan görünüyorsa alabiliyorsun sanırım, bayağı regen bozuluyor öyle en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...