Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.0.1

Gutierrez

Öne çıkan mesajlar

Bırakın abı caster classları abarmıs durumda 5seneden berı rogueyle oynuyorum boyle berbat bır pach gormedım ne lan o oyle adamlar mana kavramı yok sankı bedavadan cast edıyo her seyı etmeyı bırak 15-20k dmg yapyo 5senden sonra ılk kes kendımı dıger rogue oynayan arkadaslarımı 13 ve altı sıralarda gordum dedımkı blızzart ısın bokunu cıkarmıs hos hunterda aynı onlarda ezık durumda su ankı pach gordugum en berbat pac cataya kadar bırakırım ben bu oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

yok abı casterlar ezıkdı gercekden mana olsun hit int fılan tamam verınde bu kadarda olmaz kı onlara verdıler bızden cok sey sıldıler ornegın roglarda HB kaldırıp yerıne vendetda geldı bana gore sacma cd var ısın yoksa onu bekle tam bosun ustundesın acıyorsun hop fear hop alan buyusu kose bucak kac hop heal yok az kacıyon bandaj heal gelıcek dıye beklıyon ne oldu otur kosende cd bekle kı gelsın ne bılım ayarlanmasın lazım hos tanklarda aynı adamlar agro kavramı yok artık tot atmakdan adamlara kına geldı ya
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi feral durid oynadim (hala oynuyorum) cok extramiz yoktu rotasyon zordu.. 25man raidlerde benden baska feral olmuodu hatta sansim varsa haftada 1 fln görebiliodm feral.. simdi rotasyonu cok olmasada degstrmsler arada charge atıp ravage vurmak hos olmus... arp'ın kalkmasi nasl etkilcek diodm baya baya güzel oldu bizim icin.. agi +20 gem abanip üstüne bide tüm itemere mastery reforge yapınca tadindan yenmez bisey oluo... %58 bleed effect war rip rake fln 9k tickliodu hc dummyde unbuff. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Efsanevi bir fps sorunu yaşadım bugün. Resmen 8-9 ile raid yaptım. İşin komiği gridi updateleyeyim dedim, updateledikten sonra başladı. Kapattım gridi tamamen ama hiç düzelmedi. Ora2 kullananlarda sorun olmuş, onu da kapattım bana mısın demedi. Var mı fps sorunu yaşayan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...