Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.0.1

Gutierrez

Öne çıkan mesajlar

stimpak said:

install etti mi paketleri?

1 saatten uzun sürdü bende install, üstüne de 1.5 gb daha indirdi

-5 gb patch indirttir 20 kb ile günlerce, son güne kaldıysa 10 kb ile insin, bilgisayarı açık bırakıp okula git, eve geldiğinde %9 ilerlemiş olsun.
-Sonra o indirilen yamayı kurması 3 saat sürsün.

-Üstüne patch günü 1,5 gb daha var şimdi inicek ondan sonra oyuna girebilceksiniz de.

http://img209.imageshack.us/img209/8183/wtfqq.png
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iten direk updates folderını eve tasıdımsorunsuz devam ediyor simdi ama eskiden ikiside aynıydı.
Benim merak ettiğim patchler DW edilmiş iken min required space ne acaba kurmak için bu patchi yani 4GB yetmez dimi 40Gb boş alan :p
yetmiyormus Cye tasıcaz sonra geri tasıcaz 35dakka surecek tasıması kurması 1 saat hedesi 1 saat 2.5 saatlik dizi demek :P
yihuu spooks e4 cıkmıs
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Bu glyph olayı bir garip geldi. Bazı sınıflarda çeşit bolluğu varken bazı sınıflarda 3-5 tane var. niye böyleki.

o role durumuna göre değişiyor mesela şamanda iki farklı dps ve heal var bunun yanında pvp pve farkı da var

diyelim rogue, rogue pvp ve pve dede dps

bu yüzden glyph sayısında fark olması normal
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Densiz said:

Bu glyph olayı bir garip geldi. Bazı sınıflarda çeşit bolluğu varken bazı sınıflarda 3-5 tane var. niye böyleki.

o role durumuna göre değişiyor mesela şamanda iki farklı dps ve heal var bunun yanında pvp pve farkı da var

diyelim rogue, rogue pvp ve pve dede dps

bu yüzden glyph sayısında fark olması normal

Mage de dps mesela ondada böyleymiş. Seçme diye birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler benim patch yüklerken sorun çıktı. Torrentten çekmiştim 4 bölümü de, updates dosyasına part olarak değiştirerek attım. En son çekmesi gereken 1.6gb patch yerine 11gb lık patch yüklemeye başladı. Var mı böyle bir sorun yaşayan ya da sorunun çözümünü bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...