Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.0.1

Gutierrez

Öne çıkan mesajlar

rcknrll said:

Abi tüm patcheleri wowwiki patch sayfasından takip ettim.
En son 3 stage vardı,şimdi baktım 4.yüde eklemişler 72 mb kadar.Dünyanın patchini çektik lol.
İndirmeyenler için wowwikiden geliyor;Torrent Link

yav bu torrent icin en güzel program hangisi bide bu torrent indirmenin bi esprisi var mı daha önce hic torrentle ugrasmadım :o
Sosyal ağlarda paylaş

Gozume carpan kritik bazi seyleri elimden geldikce turkceye cevirdim sevabina paylasayim dedim :

Patch 4.01`de Var mi bu emin degilim

%310 ucmayi ogrendin diyelim bunu para verip ogrendikten sonra %310 mount almana gerek yok sen %310 ogrendiysen artik tum mountlarin o hizda oluyor ki istedigine binebilesin.

Reforging Mesela bir item aldin herseyi super ama bunu takinca hit ratingin azaliyor yada critin bu da seni dusunmeye itiyor.Boyle durumlarda itemi gidip yeniden isliyorsun,uzerinde crit var mesela 80 diyorsun ki bu 80 degil de 60 olsun , 20 de hit rating alayim onun yerine.

Custom Latency Tolerance Bu da sudur ki mesela 100 latency`in var , latency barindan hassasligi 100e getiriyorsun boylece sen bazi yeteneklerine basinca server ona gore siraya aliyor..Bunu blizzard ilerde otomatik kendi ayarlayacak hale getirecekmis.

Glyphler Artik Prime,Major ve Minor diye 3 tur var.
Simdi mesela tum glyphleri satin aldin ogrendin diyelim.Talent sayfanda Glyphs diye bir kisim olacak ordan kafana gore istedigini aktif deaktif yapabiliyorsun artik.Yani bir kere satin alicaksin, terzilikte vs ogrendigin item gibi hep kullanacaksin.Yalniz bu degisim isi icin Dust of Disappearance diye birsey gerekecekmis sanirim o da inscription vendorlardan yada scriber oyunculardan satin alinabilirmis.

Raid sistemlerinde ise mesela bu hafta 25man de 4 boss kestin.Ertesi gun 25 kisi bulamadin 20 kisi var online guildinde,sen de bunu 2 tane 10 kisilige cevirip devam edebiliyorsun.Boyle bir esneklik vermisler.

Warlock`lardan soul shard olayi komple kalktim,soul bagler yerine onlara esdeger canta vereceklermis.Soul shardlar sanirim default 3 tane oluyormus attigin cesitli buyulerle kazaniyormussun vs.

Stat Degisimleri

Stamina : Artik plate giyenlere daha yakin olacak herkesin hitpointleri.

Spirit : Healerlar icin artik sadece ve mana regeneration`ini arttiriyor.

Intellect : Spell power veriyor bilmemkactanesi bilmemkac seklinde.Ayrica spell crit chance veriyor.

Oyunda direk olarak attack power,spell power verme kalkti itemlardan sadece silahlarda olacakmis bu is.

Haste : Bu artik melee karakterler icin onemli olmus.Amaci adinin hakkini verecek sekilde bazi seyleri daha suratli yapabilmen.Mesela dklar daha cabuk rune topluyor,roguelar daha hizli energy topluyor,otekiler de daha cabuk rage topluyor.

Parry : Dodge gibi atak savurma isine yariyor ve strenght ile kazanilacak.

Mastery : Bu yeni bir skill bu senin talentlarina gore senin uzmanlik alanindaki uzmanligini arttirmani sagliyor mesela masteryin yuksekse artik cok daha etkili olacak bir cok talentin iste %2 veren %4 verecek heralde.

Armor : Artik agility ile falan kazanilmiyor adinin hakkini vererek zirh kalitenle alakali.Yani kumas,deri,demir giyenler arasinda fark olacak haliyle.

Oyunda Artik Varolmayanlar

Oyunda 30mana per second diyen item kalmayacak mesela.Onun yerine spirit abanicak healer olan herkes.

Defense diye birsey yok artik.Eger sen ayi modundaysan , warrior defans modundaysa artik size crit vurulamiyor demek olacak.

Oyunda artik buyulerin farkli rankleri gozukmeyecek en son neyse o olacak sen gelistikce.

Ayrica artik paladinler balta kullaniyor muydu,nerden ogrencez of simdi 450ye kadar balta skilli mi kascam diye birsey yok.Oyunun basinda kullanabilecegin tum silahlari kullanmayi biliyorsun ve skill diye birsey yok eline aldi mi sapliyon baltayi.

Ayrica su siteden talentlarini dizdin diyelim.http://wowtal.com/#k=.a5o.druid

Burda USE IT IN GAME dugmesine basinca oyunda kullanman icin bir "/" li komut veriyor onu oyunda chat ekranina copy/paste yapinca da dizdigimiz talentlar otomatik diziliyormus oyle amele gibi 10kere tek tek dizip kontrol etmeyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya wowhead`in talent calculator`i yada wowun orjinal talent calculator`i gibi birsey gordugun uzere.

Talentlarini oturdun dizdin simdi mesela aksam oyuna girince sag ustten use it in game`e tikliyorsun karakterinin talentlarini ordaki gibi dizen bir komut veriyor sen de yapistirip calistiriyorsun oyunda.

Boylece sen de 10kere bir orda bir burda talent dizmekle ugrasmiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...