Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siteleriniz

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

Eh bende bir şeyler karalıyordum biraz çalışır hale geldi, Paylaşayım dedim.
Degistiriyorum.com

İçerik olarak video arama ve playlist oluşturarak bu video pl leri sosyal mecralarda paylaşma hedesi.
Şu an için face ile logon olup liste işlemleri yapılabiliyor.

Sistem daha emekleme aşamasında. ona göre yorumlayın :)

Ps:Ara sıra uygulama hataları olabilir sistemi live olarak geliştiriyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
basit ve işlevsel olmuş.
DarKRideR said:

http://www.haberoyun.net

böyle bir site açtım, amatör bir tasarımcı olarak blog olarak açmak zorunda kaldım ama elimden geldiğince çalıştım üzerinde falan filan,

halen test ediyorum birçok yönünü, umarım becerebilirim bu işi hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Trans said:

acaba dedim bende mi bir problem var fakat,diğer browserlardada aynı olay oldu.siteyi neden ortalamayıp sola yasladınız anlam veremedim.

sağ tarafta google reklamı var görülmüyor sebebide yeni başvuru v.s sebebiyle ondan dolayı böyle bir problem var daha bugün aktif oldu site öylesine bir tanıtayım dedim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
saplashaman said:

http://www.vatanport.com ben ve arkadaşımın ortaklağa yaptığımız amatör bir site dalga geçen olur deyu eklemek istemedim tırstım itiraf ediyorum :D

teknoloji ve oyun haberleri v.s v.s işte

Yörünge dışı olduğundan bakmazsın belki ama başka hesabın vardır da denk gelirsen diye yazayım dedim.

Şu ilk başta dönen 10 haber var ya, aynı haberleri anasayfada 4 yerde daha veriyorsun. Dönen haberler sadece orada olsun. Eskileri olsun diğer yerlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Hemoroid tedavisinde ingiltere de piyasaya sürülen yeni bir ilaç. Türkiye'ye kargo seçeneği var. Web sitemizden ürünü inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Hemocyl Hemorrhoids Treatment Formula | www.hemocyl.net

Ürolojik araştırmalar ve sonuçları; ürolojikal rahatsızlıklar ve tedavi yöntemleri için güvenilir kaynaklardan alınan verilere aşağıdaki siteden ulaşabilirsiniz.

Urologyst - General Urology | www.urologyst.com

Hastalık tedavisinde uygulanan ev yapımı doğal tedavi yöntemlerini incelemenizi öneririz. Sağlıklı yaşam için doğru yöntemlere bugünden başlayın.

Cure for Illness - Ev Yapımı Tedaviler | www.cureforillness.com

Göğüs kanseri hakkında detaylı bilgiler. Göğüs kanserinin evreleri, tedavi yöntemleri, tedavi de uygulanan evreler...

Breast Cancer Cure - Göğüs Kanseri Tedavisi | www.cureofbreastcancer.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Türkiye'de gümüş takı ve aksesuar olarak faaliyete girmiş ilk ve tek doğrudan satış firmasının ürün tanıtımını ve satışını yapmaktayız. Amacımız güvenilir bir marka olarak dünyanın en kaliteli en yeni ve bol çeşitli ürünlerini en uygun fiyata siz değerli kullanıcılarımızın hiç zahmet ettirmeden ayaklarına kadar getirmek ve beğenisine sunmaktır.

www.jansereysilver.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...