Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siteleriniz

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
yicit said:

yicit.com

Reklamcılık, Sosyal Medya, Tiyatro ve Beşiktaş üzerine yazdığım, ödüllü bir blogdur kendisi.

rahimpolat said:

Abi ödüllü dediğin topik açtın paticik abandı, öyle aldın ödülü yani. Kaç sitede senin eleştirini okudum "asla haketmiyor" diye.
Bir özelliği de yok yani

bu nasıl bir crittir yarabbim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Admin
DynamicK said:

GoLondra

Sitesi ile uğraşıyorum. Site İngiltere'nin başkenti Londra hakkında. Eğitim, barınma, ulaşım, turizm vb konulara değiniyorum.

Siteyi yapmamdaki amaç Londra'ya gelecek her arkadaşın aynı soruları sorması ve her defasında saatler harcayarak onu bunu açıklamam ile bari bunları bi sitede toplayım bir dahakine daha az vakit harcarım, aha başkaları da okur, hepsi birleşsin ileride belki iş yaparım para da kazanırım ideolojisinin eseridir.

facebook'a uye olanlar girip bir like falan atin bari forumculuk ise yarasin:) guncelliyorum her gun
Sosyal ağlarda paylaş

Blogumuz daha bir haftalık.

Girişimci Günlüğü

Blogun 4 yazarından biriyim. Amacı, Türkiye’de internet girişimi gerçekleştirirken karşılaşılan sorunlar, girişimi gerçekleştirmede izlenebilecek yollar ve ülkedeki internet girişimleriyle ilgili yenilikler – haberler…

Henüz çok yeni… O kadar yeni ki daha 4-5 yazı var. Yazılar makaleden ziyade günlük dilde. Kişisel tecrübeler ve tavsiyeler şeklinde.

Her gün güncelleniyor. Keyifle okumanız dileğiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Özel istek üzerine yapmış olduğum bir sitedir. Soyut resimle ilgilenenleri bekleriz. Site en yakın arkadaşımın...

www.neslihankamali.com

çok kasmış site fakat kasıcak birşeyi yok sitenin. removeChild() kullansaydın biraz rahatlar biraz site bence. Site değil de çalışmalar garip olmuş biraz ya. Gotik eserleri severim ama yani ne biliyim nasıl bakacağımı bilemedim resimlere
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...