Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siteleriniz

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Bir arkadaşımın projesi;

said:
Arkadaşlar, arkadaşlarla birlikte bir oyun blogu kurduk, haber ve incelemelerin dışında, blog a kendi hazırladığımız videolarda ekliyoruz. Şu an için göz atış ismini verdiğimiz bir bölümümüz var. burda oyunu oynarken üzerine oyun hakkında konuşuyoruz ve her hafta en az 2 adet video girmeyi umuyoruz. İlerisi içinde aklımızda bir sürü plan var zamanla onları uygulamaya başlayacağız diye umuyoruz.
Biraz garip gözüküyor böyle farkındayım ama foruma resmi bir şekilde yazmak istemedim. Uzun zamandır kafa yorduğumuz bir site bu yüzden en azından bir girerseniz ve yorumlarınızı bırakırsanız bizim için çok yararlı olur.
sitenin adresi:

www.oyunefendi.com
Sosyal ağlarda paylaş

www.shopcolic.net

Wp üstüne kurulmus hazır template herhangı bır emek gostermedım ama renkler ve kodlarla hafıf oynarken bozmus olabılırım sıteyı. arkadasımın kız arkadası ıcın sevgılıler gunu hedıyesı. 2008 yılından berı blog yazıyordu domaın alalım dedık.

Zamanınız olurda bakarsanız bır hata gorur ve solersenız sevınırım.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bu başka bir arkadaşın projesi ama bende yazarlık yapıyorum.

http://hemgolhempenalti.blogspot.com/

Futbol üzerine bir blog işte :)
ben arada bakıyordum buraya güzel yazıları oluyor bazen:P.blogidmanyurduna kaydederse takipcisi artar.

bende sitemi yazacam yakında emlaksitesi yapıyorum çok basit bişi oldu ama olsun asp.net ile ilk projem :P
Sosyal ağlarda paylaş

http://whereimaginationhappens.blogspot.com/

Daha bugün açtım bizim karalama defterini kullanıyodum yazı yazmak için artık burayı kullanırım.

Birde bu konulardan anlıyan varsa bana öm ile ulaşabilir siteye yazı yazabilirim sadece goruntusuydu bana para kazandırmasıydı cart curt hiiiç anlamadıgım işler onları bırı bır ara anlatırsa super olur . Sadece yazılarımı oraya atmayı becerebılıyorum sımdılık.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yazma kısmı kolay 2 tane olay var kafama takılan
1. ben kendı reklamlarımı tıklamadım hatta tıklanmasın reklamlar zaten gelıcek olan 3 cent abi onu geçicekler bi kere.
2. Nasıl guzellestırebılırım goruntusunu onu dıyorum blogspota baglı kalmadan bısıler yapılabılıyor mu falan o var.
3. bu adsense sımdı ıptal oldu adamlara nasıl ulasıcam kendı sıteme kendım gırınce tıklama sayısı artıyo ben napiim siteme mi girmiim diyebilmek ıcın.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Mesela az önce adsense benım ıptal oldu aşırı fazla tıklanma var dıye kendı kendıme f5 yapınca (kontrol etmek ıcın) tıklama oranım mı artıyor bu kadar mı sacma valla anlamadım bu blog olayını ben.
Üzülme. Beni de 3 yıl önce attılar, 27 dolarımı da vermediler. Hala da yasaklıyım. İzin vermiyor şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi cok sacma harbı anlamıyorum neymiş aşırı tıklanma varmış suan 25 tıklanma var gosterıyo onun en asagı 10-15 tanesı benım f5 yapmamdan kımler geldı dıye bakma amacıyla buna mı hileyle para kazanma dıyolar onlarda mal olmasın aynı ipden girenlerden tıklama sayısı artmasın abi ben napiim bi de 50k tıklaması olan vardır 25 nedir yani olamaz mı .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...