Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Sufi said:

pekaziz said:

Necro campaign'de daha ilk haritadayım, hani şu yerin altına girip çıktığımız harita. Hatta bir görev alıyoruz mezarları dolan da ölülerin ruhlarını huzura kavuştur diye. Abi o haritada bir tane inquisitor peşime takıldı, hayvan gibi kalabalık. Bende de 35 kadar ghoul, 40'ar tane de skeleton ve ghost var. Darmaduman oluyorum. Yardım?

ondan daha kalabalık ordu biriktir.

taktikle illa ki senden büyük orduları alabilirsin ama homm'nin olayı budur. unit bas, arada ordusunu yakala kes, rakibinin büyük ordu yapmasına izin verme.

Upgrade seviyeleri aynıyken sen unit basarken oda aynı miktarda basıcak bişi değişmicek yanlışmıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda gereksiz ileri geri hareket yapıp gün/hafta kaybedersen ilerideki combatlar imkansıza doğru gidebiliyor. Ana karakter'i full throttle ileri doğru yönlendirmek gerekiyor benim gördüğüm. Combat sonrası restart düğmesi de iyi olmuş.

Oyun genel olarak iyi bence, (gerçi ben her çıkan yeni homm da zırlarım ama deli gibi de oynarım). Town view çok kötü olmuş, 5 teki çok güzeldi onu getirsinler. Resource azaltmak kötü olmuş, yapacak bişey yok. Eski büyü sistemi daha güzeldi ama bu da idare eder. En azından power ile artan şeyler hangi powerda kaç oluyor bilsek iyi olurmuş. Alan kontrol değişiklik olmuş, fena değil ama keşke adam gibi (read. disciples 2) yapsalardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

"Binayı kaba inşaatıyla satalım da gerisini sonra yaparız" demişler gibi geldi. Bir de bu nagalar adamı kanser eder.

3 tür nagaları "nigalar" diye okuyorum lol

Patchsiz çok buglı yahu townportal scrollunu kitaba geri koyup ekrana sürüklemedikçe kullanamıyorum, garip garip birçok bug daha var o yönden gözümden düştü...
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

50$ verilir mi onu söyleyin siz sdf
5'ten 4'ten iyi olsun yeter, 3 kadar iyi olabilmesini beklemiyorum zaten :P

gelirinle alakalı birsey :) 4 vr 5 den iyi 3 den kotu ... kotu olmasının sebeplerini insanlar yazmıslar aslında kotu degilde eksik, kaba insaat benzetmesi yapılmıstı, eger tamamlanır ve icerik arttırılırsa baya guzel oyun olur, suanda ki hali bile iyi bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

4 güzelde 3 te oynadığının 10 katı house rulesla oynamak gerekiyor. dengenin d si yok

aynen öyle, 4'ün sistemi çok güzel ama denge sıfır. order hero = win. bir de senaryo iğrenç: "oğlum, keşke senle çocukken daha fazla zaman geçirseydim böyle evil evil dalgalara bulaşmıycaktın"
Sosyal ağlarda paylaş

homm 6 yada yeni adıyla mmh6 gayet güzel olmuş. 3 den aldığım keyfi hayatta alamam bundan ama 3 çıktığında üniversite son sınıfta 3-4 arkadaş aylarca vize final vs yerine hot seat oynamamdan dolayıdır.

Yenisi hiç bir zaman eski keyfi vermez çünkü ben eskidim.

Ama Civ 5 için iyi bir şey söylenemez, ayıptır günahtır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...