Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ben sorunu anlamadım, her hafta X kadar adam çıkıyor ve her kaleden alabiliyosun.
upgradeleri sırf ilk kalede mi yaptın? campaignde bi kaç bölümde var o her kalede upg binasını dikemiyosun ama main heronla adv town portal / town portal çekmekten çok bi farkı oldugunu sanmıyorum.

2. heron snatch skilli oluyo mainin movement point gitmsin diye kullanıyosun. 3 ve 4 anca marketplace de daha iyi fiyat alabilmek içni alıp kaleye koyabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

niye dğeiştiricen ki? düşmana kaptır, lv3 e düşer sonra istediin yeri lv4 yaparsın. tear of asha varsa noluyo bilmiyorum.. hi de denemedim böyle bişi :P

Bir kere çıkmıştı bana tüm parçalarını toplayınca sana haritada bir yer gösteriyor itemi oradan alıyorsun.

Birde creature dwery gibi bir bina var o ne işe yarıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

hacı benim kastettiğim tear of asha lı kaleyi kaybedince karşı taraf convert edicek.. tear kalırmı kalmaz mı o. :P

creature dwelling.. kalene yaptığın adam cıkaran binalara deniyo. şehrin dışındakileri diyosan ele geçiriyosun üretimi arttırıyo. sağ tıkla binaya bariz adam resmi altndada sayı yazar yani :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
oyun iyi güzelde şehirlerdeki grafikler kalkmış.bildiğin travian gibi bina yapılıyor o eski kale gelişimini görmek filan mümkün değil ki benim çok hoşuma gidiyordu şevkimi kırdı resmen.oynayasım gelmiyor.

şu olaydan bahsediyorum.

http://img.jeuxvideo.fr/photo/00003461-photo-heroes-of-might-and-magic-iii.jpg

http://www.1888freeonlinegames.com/dwgmimg/4082/heroes-of-might---magic-3-complete-screenshot-3.jpg

http://image.com.com/gamespot/images/screenshots/5/63965/heroes3_screen005.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Homm 3 abi direk boşver 5'i, 6'yı maltıyı:)...Gerçi ben altıya hiç bakmadım fena değil diyorlardı sanki..
yok o kadar eski oyun oynayamiorum hehe, 2007 de lan yapabildigimizde en son ancak.

S-h, dedigini anladim ama tek eksik oysa baya iyi- homm3 cok detayliydi' detaylarin azaltilmasindan korkuyordum..
Sosyal ağlarda paylaş

3 ve 6'yı karşılaştıracak kadar oynamadım 6'yı.fakat benim gözümde büyük eksik benim çok hoşuma gidiyordu townlar :)

genel olarak beğenilmiş ama bir dene istersen.
aslında sırf townlar eski halinde değil diye oyunu silmekle haksızlık yapıyorum,biraz daha oynayayım en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Baştan söylim , evet bir HOMM3 değil ama ona en çok yaklaşan en az onun kadar zevk veren bir oyun yapmışlar sonunda.

Bazı sorunlar var elbette, şehirlerin çok sade yapılmış olması ve şehir geliştirme hissini vermemesi. Fazlası ile raslantısallıktan uzak hero gelişimi, bazı ırkların diğerlerine ağır üstünlüğü, yetersiz item çeşitliliği gibi sorunları var.

Ancak ırkların birimleri, upgrade ile normalin arasında çok hoş farklar, çok iyi büyü sistemi, çok çok iyi silah geliştirme sistemi, might herolar ile magic heroların nerdeyse kafa kafaya aynı güçlere çıkabilmeleri, inanılmaz etkili might hero skilleri, oynadıkça açılan ve oyuna renk katan online bonuslar falan derken, gerçekten bana yıllar sonra HOOM3 ten aldığım zevki tekrardan yaşattı.

Yani oynanabilirlik gayet yerinde, 2-3 patch üstüne 1-2 expensionla tadından yenmez hale gelecektir. Ben hala zaman buldukça oynamaya devam ediyorum. Ve tüm eksiklerine rağmen sonunda bir HOMM yıllar sonra bilgisayarımdan HOMM3'ü uninstall ettirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...