Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

0ne said:

Hao said:

rampart yok dungeon yok tower yok.. skirmishte 10 tane map var.. sövmemek elde değil..

oha oha, almayı düşünüyodum en azından su saydıklarını oyuna getirene kadar almamaya karar verdim.

Black Dragon, Minatour, Grand Elves Archer ve Unicorn olmadan oynamam ki...

Spoiler

Oyunu bitirdikten sonra açılan Epilogue bölümlerinin sonundaki videolardan birinde Dungeon'a yeşil ışık yakmışlar zaten. Tanıdık bir yüz gözüküyor o videolardan birinde. Muhtemelen Elfler ve Dark Elfler gelecek ek pakette.

Gangren said:

demonların kalede rain of fire atan bir bina (?) var sanırım, patır patır indiriyor bizim mobları, lolz.

Bir de oyun buglandı, ana heromdan 2 tane oldu, birini öldürdüler. Ölen herodan gelen championları da capitalda resleyip devam ettim :p

O Rain of Fire atan bina Tear of Asha'yla yapabildiğin bina olmalı yanlış hatırlamıyorsam. Belli sınırlara düşman hero'su girdi mi yağdırıyor üstüne direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

setting nere ki, 5. oyunun settingi mi kullanmışlar, nerde might and magiclerin dünyası nerde bunlar ya beyinsiz ruslar

5. oyunun Setting'i, evet. Ama yaklaşık 400-500 yıl öncesi 5'in geçtiği zamandan. Bir de bildiğim kadarıyla Black Hole Rus firması değildi. Ama 5'in geçtiği dünyayı yaratanlara laf ediyorsan 5'i yapan firma Rus'tu, ona bir şey diyemem. :P
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

genel gördüğüm, 30-50 dies on hit diyo. critliyorum. 30 ölüyo.

aynen, şimdi normal olarak critlerin kırmızı yazması ve critlerde cutscene girmesi lazım. Ya ben olayı toptan yanlış anlıyorum ya da bir sıkıntı var, kafada nal işareti çıkıyor ama hala normal vuruyor üniteler çözemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

Bu necropolis 2. campaignde hardda sonlara dogru adam kalmadı yapamadım npormalde basladım ama bu seferde regen büyüsü saglayan artifact çıkmadı acaba normalde olmuyor mu bu item yoksa random mu?

Necropolis campaignin 2. map son savaş saçma sapan gerçektende
Sosyal ağlarda paylaş

Necro campaign'de daha ilk haritadayım, hani şu yerin altına girip çıktığımız harita. Hatta bir görev alıyoruz mezarları dolan da ölülerin ruhlarını huzura kavuştur diye. Abi o haritada bir tane inquisitor peşime takıldı, hayvan gibi kalabalık. Bende de 35 kadar ghoul, 40'ar tane de skeleton ve ghost var. Darmaduman oluyorum. Yardım?
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Necro campaign'de daha ilk haritadayım, hani şu yerin altına girip çıktığımız harita. Hatta bir görev alıyoruz mezarları dolan da ölülerin ruhlarını huzura kavuştur diye. Abi o haritada bir tane inquisitor peşime takıldı, hayvan gibi kalabalık. Bende de 35 kadar ghoul, 40'ar tane de skeleton ve ghost var. Darmaduman oluyorum. Yardım?

ondan daha kalabalık ordu biriktir.

taktikle illa ki senden büyük orduları alabilirsin ama homm'nin olayı budur. unit bas, arada ordusunu yakala kes, rakibinin büyük ordu yapmasına izin verme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...