Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BioShock: Infinite

progamer

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

madem milyon tane evren var dewitt'i öldürmek ne işe yaradı? üşenmeyip hepsinde aynı şeyi yapacak mı elizabethler? olmamış ken... olmamış.

Orada bir dallanma mantığı var. Evrenleri ihtimaller oluşturuyor ve Comstock evrenleri de Comstock'ın ortaya çıkma ihtimali olduğu andaki tek kökten başlıyorlar. Comstock'ın ortaya çıkma ihtimalini yok edince Comstock dalı tamamen yok oluyor. Dewitt evrenlerini de yok edip etmediği biraz muğlak. Ama credits sonundaki sahneye dayanarak yok etmediğini var sayıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Yok arkadaş anlamadım bu sonu

Ulan Dewitt'i niye öldürdü bunlar?

Niye Comstock'u öldürmedik?

Comstock gelecekte ki biz miyiz yoksa?

Evet, Comstock ve Dewitt aynı adam. Wounded Knee sonrasında vaftiz olmayı seçen Dewitt Comstock'a dönüşüyor, vaftizi kabul etmeyen Dewitt ise Dewitt olarak kalıyor.

Vaftiz sırasında ölünce Comstock'ın varolduğu bütün evrenler yok oluyor. Ama bunun sonucunda Dewitt evrenleri de yok oluyor mu pek açık değil. Vaftizi kabul etmeyenlere, yani Dewitt olarak kalanlara bir şey olmamış olabilir. Credits'in sonunda Dewitt'in bürosunda kendine geldiği kısım bu ihtimali güçlendiriyor.

Sosyal ağlarda paylaş

bioshock infinite shouldn't have been a shooter.

yep.

ilk 30 dk'lik kisminda aldigim zevk,oyunun dunyasi ile etkilesime gecmek muthis,ama sonrasinda nonstop bang bang hallway shooter...

oyunun o baslangic kismi gectikten sonra,oyle bir hal aliyor ki sanki sonsuz dalgalar halinde gelen tipleri kes bic yok et...

bir boss fight'i var hele ki,200m dolar butceli bir oyun icin bunu mu hazirlayabilmisler diyorsun..3 phase,hepsi ayni neyse spo vermeyim simdi...

story'de zaten eh iste yersen oda heh
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

bioshock infinite shouldn't have been a shooter.

yep.

ilk 30 dk'lik kisminda aldigim zevk,oyunun dunyasi ile etkilesime gecmek muthis,ama sonrasinda nonstop bang bang hallway shooter...

oyunun o baslangic kismi gectikten sonra,oyle bir hal aliyor ki sanki sonsuz dalgalar halinde gelen tipleri kes bic yok et...

bir boss fight'i var hele ki,200m dolar butceli bir oyun icin bunu mu hazirlayabilmisler diyorsun..3 phase,hepsi ayni neyse spo vermeyim simdi...

story'de zaten eh iste yersen oda heh

ya o kadar kötü ki neresinden tutsan elinde kalıyor oyun
boğaboku bir de plasmitleri ne güzel hikayeye yedirmişlerdi
burda direk başladığın gibi daha prologueda bedava dağıtıyorlar ve daha sonra lafı bile geçmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

kendi adıma konuşursam 2. oyunu 1. oyundan hemen sonra oynayınca %90 aynı oyunu oynuyormuş gibi hissettirdi. dinamikler görseller vs aynıydı hep. ben de ilki güzeldi diye cod'a bağlayıp para için copy paste yapmışlar oyunu heralde dedim ve hikayesi de kesin zoraki devam hikayesidir diye düşündüm. bitirmeden bıraktım.

belki güzeldir story yani bilemiyorum. ara soğuduktan sonra belki oynarım baştan başlayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...