Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BioShock: Infinite

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
İndirimle aldım, pek vakit olmadığı için fazla ilerleyemedim henüz başlarda sayılırım da hikaye akışıyla ilgili bi sorum olcak, çok detay vermeden cevaplarsanız sevinirim sdf

Oyun konuya biraz fazla çabuk daldı gibi, ana karakter (adını bile unuttum lol) şu deniz fenerinin tepesindeki kapıyı, içinde olan olayları falan "HAS NOLUYOZ LA" diye şaşkınlıkla karşılarken, 77 numaralı topu çektikten sonra olan olaylara çok çabuk karışılık verdi, bi de vigor konusuna da biraz çabuk aşina oldu gibi geldi bana.

Ana konunun altında bi zamanda yolculuk ya da ne bilim paralel evren olayı yatıyo gibi, bu bahsettiğim konular onunla mı alakalı? Adam defalarca farklı evrenlerde/zamanlarda bunu denemiş de başarılı olamamış gibi bi hissiyata girdim. Var mı böyle bi olay?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
YAŞASIIIIIIIIIIIIIIIIIN

http://fragtist.com/makale.aspx?m=1257

Bioshock Infinite o muazzam hikâyesiyle etrafı kavurup geçeli aylar oluyor. (Hikâyeyle ilgili kafasında soru işaretleri olanları hemen buraya alalım!) Bu süreç içerisinde, normalde oyunların çıkışından hemen sonra önümüze şişirilmiş fiyat etiketleriyle çıkarılan DLC'lere karşı ortak bir nefret besleyen oyuncular, resmen Irrational Games'in kurucu ortağı Ken Levine'e hikâyeyi biraz daha açıklığa kavuşturacak Bioshock Infinite DLC'sini bir an önce çıkartması için yalvarır duruma geldiler.

Konu hakkındaki sessizliğini büyük ölçüde koruyan Levine ise, gerekli açıklamayı Temmuz ayının sonlarında yapacağı dışında bir bilgi paylaşmayı reddetmişti. Eh, önümüzde Temmuz ayına dair pek bir şey kalmadı, ancak gergin bekleyiş sürüyor. Ancak anlaşılan o ki, bugün içerisinde beklediğimiz duyuruya kavuşacağız. Zira Ken Levine, bizzat kendi twitter adresi üzerinden "Yarın için çok heyecanlıyım." diyen bir tweet atmış durumda. Bu tweet üzerine takipçilerinin saldırısına maruz kalan Levine, "Yarına ne hazırladığımı görmek için takibe devam edin." diyerek heyecanlı kalabalığı biraz sakinleştirmeye çalışsa da, biz de en az o kalabalık kadar heyecanlıyız doğrusu! Hadi Ken, duyur artık şu DLC'yi!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...