Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler canlanın Hooters geliyor!

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Abi göz var nizam var, çirkin işte bizim kızlar. Ha güzel kız yok mu? var. Ama %2-%3 kurtarmıyo işte.

yani..

bir de güzelliğin sınırlarını belirlemek lazım.. yok lan, du gitme! bi bekle sen. felsefe yapmacağız.. şimdi makyaj güzelleri var, spor yaptığı için güzelleşmiş olanlar var, bakımlılar var, doğal güzeller var.. var da var yani..

ama o kısmı önemli değil.. şu önemli; kimi insanımız o an içinde çekici görünen hatunu güzel adlediyor. keza memeler falan irice ve hanım kızımız da çok hanımhanımcık bi görüntü de sergilemiyor. bunlar da hormon güzelleri.. inanın hormon seviyelerinizi normal sınırlarda tutsak "eöeh.. kendini ne sanıyor da açılıyor saçılıyor bunlar" dersiniz.

tabii kızları meta olarak, sadece güzel-çirkin olarak değerlendirmekten çıkarsak (niye ki?) içeriği de işin içine katarsak durum daha da vahimleşebilir..
Sosyal ağlarda paylaş

bizim kadınlar bakımlı olmayı makyaj yapmak sanıyorlar. ama gene kolları kıllı, pala bıyıklı gezerler. elalem makyaj yapmamasına ragmen bakımlı. bu durum dogallık da katıyor. 10 kat makyaj arkasına saklanmıyor.

o yuzden guzellik bakımından karsılastırmadan once buna bakalım ki, sonradan kim guzel kim degil karar verelim. is o noktaya gelemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

en azından duzgun gıyınmeyı bılıolar yahu.

Naptın abi.

Mini etek altına tayt giymek gibi bi iğrençliği ortaya çıkardılar daha napsınlar. Bu mu giyinmeyi bilmek? İğrenç resmen.

Hayır çorap falan giy çıplak bacak ol, güveniyosan kabul ediyosan mini etek giy öyle. Yok eğer güvenmiyosan giyme, şort pantolon falan giy. Ama tutup da tayt giyme etek altına nasıl bir zevksizlik bu yaa :(
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

Aket-Atum said:

Trias said:

ABD de gittiğim bütün şehirlerde hooters a bir uğrardım.

-Abi San Fransisco Hooters'a yeni sarışın gelmiş
-Onu geç New York'ta bir esmer var offf

tarzı muhabbetler geçti mi hiç? :D

2. kez gitmeye pek kısmet olmadı, ama en iyiler sanki Miami'de gibi

zaten yanlış bilmiyorum ilk Floridada açıldı doğal en iyilerin Miami de olması bide.
Sosyal ağlarda paylaş

@rew

türk kızları gayette güzeller.ama bizim türk erkeğinin mantıgı vermeyen kız güzel değildir oldugu için normaldir öyle düşünmeniz

sırf 14 yaşından itibaren sevişmeye başlamıyorlar diye güzel değil denemez bence

her ülkede çirkini var güzeli var

ama şimdi %2 falanda değil.güzellik kavramınız sokakta adriana limalar aramaksa normaldir

ya yanlıs yerlerde geziyor insanlar yada kendilerini brad pit sanıyorlar

cunku bana kalırsa tam tersine erkeklerin çirkinlik oranı çok yüksek
Sosyal ağlarda paylaş

sarışın mavi gözlüler diye mi ?

güzelliklerinden dolayı değil.iki helloya sevişiyorlar diye

cunku çirkin bir erkek türk kızı suratına bakmıyor.ama gavuru ona oşekilde yaklasmıyor

normaldir yani

türk erkeğindenki kendine güven eksikliği = türk kızları çirkin :)
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda gördüğüm en güzel kıza bi münübüstü rastladım.adriana falan hikayeydi yani.ne zaman dışarıda dolaşsam 3-5 tane daş gibi hatun görürüm.ha "naaber danışalım mı bağyan" deyince kucağıma atlamıyolar diye çirkin diyemem onlarasizin tarif ettiğiniz kızlar da pek türke benzemiyor ama şimdi bişi desem ırkçı olurum
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

@rew

türk kızları gayette güzeller.ama bizim türk erkeğinin mantıgı vermeyen kız güzel değildir oldugu için normaldir öyle düşünmeniz

sırf 14 yaşından itibaren sevişmeye başlamıyorlar diye güzel değil denemez bence

her ülkede çirkini var güzeli var

ama şimdi %2 falanda değil.güzellik kavramınız sokakta adriana limalar aramaksa normaldir

ya yanlıs yerlerde geziyor insanlar yada kendilerini brad pit sanıyorlar

cunku bana kalırsa tam tersine erkeklerin çirkinlik oranı çok yüksek

Yok öyle bişi. Dediğin mantık baştan hatalı, çünkü aksine vermeyen kız daha güzel gözükür insan saplantı falan yapar çünkü, yasak meyve daha tatlıdır muhabbeti işte.

Çirkinlik oranı gayet fazla kızlarda :)

Red said:

sarışın mavi gözlüler diye mi ?

güzelliklerinden dolayı değil.iki helloya sevişiyorlar diye

cunku çirkin bir erkek türk kızı suratına bakmıyor.ama gavuru ona oşekilde yaklasmıyor

normaldir yani

türk erkeğindenki kendine güven eksikliği = türk kızları çirkin :)

Abi hiç zerre alakası yok, rastgele sokakta çık gez karşılaştır bi de yurtdışı tatili yap, hiç öyle sevişme bilmemne düşünme sırf sokakta estetik olarak bak fotoğraflara bak farkı görürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...