Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bilirsn bu çarşambaları olan bakımlardan.
success de kalınca cancel a basınca server listesi gelir.
herhangi birine tıklayınca eğer o serverda bakım bitmişse mesela girersin.
onun gibi aynen ama tüm serverlar görünüor.ayrıca hepsi de açık biliyoruz.ama tıklayınca connecting to server diyip bi süre bekledikten sora geri server listesine dönüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

blizz'e helal olsun, hyjal'daki tüm questleri bitirdim. Questler'ina akıcılığı, lore'dan insanlar görmek fln süper olmuş. Bir de en sonunda gerçekten hero olduğumuz akıllarına gelmiş yani şunu buna götür, ah bana 3 tane bilmemne al fln gibi abidik gubidik questler de yok..

Sonuç olarak Hyjal questlerine 10/10 veriyorum. Gz Blizz

ps. Grupla level kasan var mı? Normal mob'larla aynı exp veriyor instancedaki mob'lar ( yani dışarda tek kesince 2k, instance da 5'e bölünce 2k. ) Sadece günün ilk random'ı ve ilk girilen instance'lardaki q'lar işe yarıyor
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

3 tane 5 man yaptım dün BRD güzel olmuş ta o bulut üstü yer çok fiyasko ya. Deepholdmaki yer de AQ40 tünelli falan garip biryer.

Ayrıca cc gerekecem , random çok zor olacak falan deniliyordu da, yani tek gözüm kapalı tankladım banamısın demedi.

3 Instanceye puanım 5/10 kanka.

normalden bahsediyoruz suanda 264+ ilvl üstü halde olduğunu varsayaraktan normalde zorlanmaman normal zati.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamda zorlanmanın anlamı adamların 700k caı 70k vurabilmesi değilki, o healerın zorlanması :D CC istemesi, ekstra bir özelliklerinin olması vs falan biri fear atsın biri summon yapsın , diğeri aggro resetleyip healera gömçürsün falan filan yani benim zorluk anlayışım.

Burada yazıldığı için paylaşmak istedim yani yoksa seven sever tabi ama o bulut üstündeki yer ıyk yani.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

vortex pinnacle , uldumun güneyinde havada biryer. Bizim elemanlar beni summonlamıştı, tanaris yapıp oradan uçan binekle açabilirsin orayı.

Stonecore, Deepholm deep te , Maelstormdan gidebiliyosun, lvl 82 olduğunda zaten quest oraya yolluyor sanırsam.

maelstorma nasıl gidicez hyjala gittim cok kalabalıktı vashiye gittim orda q yapıyorum da digerlerini actım stonecore kaldı tek acmadığım bide guild rank nasıl kasılıcak. rank 1 deyiz 2 olmustuk ilk gün tekrar 1 e dusmus her q de guild rep geliyordu artık bu haftalık doldurdun gibi bi sey yazıyor varmı öyle bi sey
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

samaella said:

vortex pinnacle , uldumun güneyinde havada biryer. Bizim elemanlar beni summonlamıştı, tanaris yapıp oradan uçan binekle açabilirsin orayı.

Stonecore, Deepholm deep te , Maelstormdan gidebiliyosun, lvl 82 olduğunda zaten quest oraya yolluyor sanırsam.

maelstorma nasıl gidicez hyjala gittim cok kalabalıktı vashiye gittim orda q yapıyorum da digerlerini actım stonecore kaldı tek acmadığım bide guild rank nasıl kasılıcak. rank 1 deyiz 2 olmustuk ilk gün tekrar 1 e dusmus her q de guild rep geliyordu artık bu haftalık doldurdun gibi bi sey yazıyor varmı öyle bi sey

Zonedaki questler bitince SW ye yolluyo seni. O arada tabelayı kontrol et orada var quest, sonrasında elaman portal açıyo ve gidiyon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...