Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Archeology trainledikten sonra zonelarda değil de, kıtaların ayrı ayrı maplerini açtığın zaman haritada farklı yerlerde kürek simgeleri var. Oralar digsite. Zone'a gittiğin zaman da kırmızı bir şekilde haritada parlıyor digsite, 3 artifact bulunca digsitelığı falan kalmıyor, ver elini yeni digsite =P
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

hah tamam gördüm.

85 oldum bu arada..

ama bayılacaktım artık mob kesmekten.

sürekli bi slain, bi tane bişeyler toplama, 1 tane oranın bossunu kes veya bişey yap questi yapmaktan gına geldi. insan araya farklı questler koyar

allah aşkına daha nasıl bi değişiklik istiyosun. hem slain görevlerinden kral slain mi var ya. dese ki 2000 tane mob kes durduğun yerde 85 olucaksın, keserim valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen bende de durum aynı healer olarak girmek bir ölüm şu an. Bir reje 5.5k mana gidiyor. Hot atmadan önce 2 kez düşünüyoruz artık :) Bir şekilde mana ve spiritli gear kasmamız lazım resto druidler olarak yoksa hiçbişi yapamıcaz böyle olmaz bu iş berber çırağı gibi dungeon yapıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

archeology kasıcagınıza eminseniz ve level kasmakla ilgili bir aceleniz yoksa 84 un ortasına gelince archeology kasmaya baslayın.. 85 e kadar archeology xp si ile gelirsiniz

archeology nasıl kasılıyor mapte kürek simgeleri var oraya gidip kazma mı sallayıp durucagım 50 yeri kazıyorum bi sey cıkmıyor (kazmaktan kastım kurek simgesine kastıgında yere bi makina bırakıyor)onun bi kolay yolu varmıdır. Sadece bi tane buldum ondada 16 k idi sanırım xp verdi lvl 83 üm.
Sosyal ağlarda paylaş

Kazdığın zaman yere belli bi açıya bakan ve yanında sarı/kırmızı/yeşil bi ışık yanan bi dürbün koycak. Dürbünün baktığı yöne doğru ilerleye ilerleye bulacaksın itemı. Dürbünün yanındaki ışık kırmızıysa item uzakta, sarıysa orta uzaklıkta, yeşilse yakında demektir.
Her kazı bölgesinde 3 item çıkıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...