Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

moar day 1 dlcs

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-exiled-dragon-age/711040

Exiled prince i daha evvel signature edition adı altında pre-order edenlere bedava verdi. Zaten orada söylediler bu DLC olacak ona göre alan alsın bu tarihten önce diye. Special edition zaten şu ana kadar verilen tüm bonusları aldı sanırım =p Steam 'de olsa bende almıştım muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

demo konusunda söylenecek bşy yok sanırım, bioware in me2 den beri devam edegelen rpg msi action game üslübunu başarılı bi şekilde sürdüyor. da2 yede aynı me2 gibi diolog sistemi koymuşlar, hatta me2 de arada combat ortasında gelen cutscene olayı da2 de daha bol kullanılmış, hurlocklar saçma görünüyor ve aynı derecede gülünç koşuyolar erkek karakteri seslendiren tam bi kütük, demo feedback topiğine de baktım bioware forumlarındaki, genel olarak beğenilmiş, zannımca bizde sorun var

dwarf 2. kısımdada kekliyo olmasın sakın

mom:your brother died
1:he died bravely
2: ok lets go
3:pull yourself together!
şu 3 cevap verme olayında bide her cevabın başına işaretinide koymuşlar hero cvp işareti mavili olan jerk cvp işareti kırmızılı olan
yanlış tıklamayın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

bioware forumlarinda begenen adamlar karaktere alternatif giysi veren dlc'leri satin alan adamlar.

zaten begenmeyenlerin derdi oyunun kotu olmasi degil, rpg'den aksiyona cevrilmesi. ha boyle olunca rpg sevenlerin sesi "aksiyoncu" agalarin sesinin altinda kalmasi. zaten oyun iyi olunca da kimsenin umrunda olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arkimod said:

demo konusunda söylenecek bşy yok sanırım, bioware in me2 den beri devam edegelen rpg msi action game üslübunu başarılı bi şekilde sürdüyor. da2 yede aynı me2 gibi diolog sistemi koymuşlar, hatta me2 de arada combat ortasında gelen cutscene olayı da2 de daha bol kullanılmış, hurlocklar saçma görünüyor ve aynı derecede gülünç koşuyolar erkek karakteri seslendiren tam bi kütük, demo feedback topiğine de baktım bioware forumlarındaki, genel olarak beğenilmiş, zannımca bizde sorun var

dwarf 2. kısımdada kekliyo olmasın sakın

mom:your brother died
1:he died bravely
2: ok lets go
3:pull yourself together!
şu 3 cevap verme olayında bide her cevabın başına işaretinide koymuşlar hero cvp işareti mavili olan jerk cvp işareti kırmızılı olan
yanlış tıklamayın sdf

ben he died bravely'i seçeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

bioware bi oyununu da internete sızdırmadan çıkarmayı başarsan artık valla yaw, konsol versiyonları sızmış hep bu seferde. kesin pcciler yapmıştır bak sdf.

bide:
March 5 at 1pm PST, Dragon Age 2 Lead Designer Mike Laidlaw
canlı gameplay ve q&a yapıcakmış şurdan:

http://dragonage.bioware.com/x/webcast/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...