Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

1) oyun konsol version baz alinip tamamen aksiyon/rpg olmus. taktik felan yok pause edecegine 2 tusa bas her seyi kesip biciyosun.

2) ilk oyunda rogue tank ya da warrior dps olunuyordu o da gitmis. warrior sadece tank oluyor.

3) companion'lara sadece ring ve amulet verebiliyorsun. armor, helmet vs.. hepsi npc'den otomatik aliyorsun.

4) skill ve skill puanlari yok. hepsi ayri ayri yerlere dagitilmis. mesela cunning verdiginde lock pick artiyor.

5) companion questleri friend de olsan rival da her sekilde yapilabiliniyor. good/evil farketmiyor yani.

6) her seyi yapinca playtime 40 saat. cogu zaten cutscene.

bioware'inde konsolunda allah belasini versin ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet muhtemelen adamlar çok sadeleştirip sadece aksiyon yaptıklarından pek olmamış olacak, ben yine arada DA1 oynarım artık =p Başka bahara kaldı bizim ümitler.

DA1 de race/class seçerken epilogue felan değişik oluyordu, şimdi hiç öyle kafa yormaya gerek kalmayan bişi yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

BW harikalar yaratiyor, konsol versiyonunda auto-attack olmadigi anlasilinca millet sormus "nereye gitti bu auto-attack, hani vardi?" diye, gelen cevap:

said:
Chris Priestly wrote...

OK: Here is the story.

Auto-attack option for consoles was added in to the games late in the development cycle after the initial certification build was sent. The auto-attack functionality was sent to be added to the game for testing and approval. This was why staff said it was in game.

Due to an error during mastering, the auto-attack file was omitted during manufacture.

We apologize for this. It was meant to be in game, but it is not currently in the console versions. We are working on how best to distribute this to console users. When we have information, we will let everyone know

dlc'den gelen paralari alkole yatiriyorlar herhalde herkesin kafasi guzel, "mastering'de auto attack'i dahil etmemisiz tuh" ne demek ya ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

1 saattir oynuyorum pardon 1 saattir cutscene izliyorum subtitle seçeneğide koymamışlar yada ben bulamadım kıçı kırık ayarlarda
oyun deneyimi şöyle demosunu oynamamıştım keşke bir göz atsaymışım...

1dk kontrol ediyosun
cutscene
ultra konuşma seçenekleri çıkıyor
esc esc esc esc esc
1dk kontrol ediyosun
cutscene
esc esc esc esc esc
vs

30 saat gameplay dediği bu mu acaba merak ettim neyse şu yoklukta oynucaz artık napalım
Sosyal ağlarda paylaş

mouse un scroll tekerleğine basılı tutunca haritayı hareket ettirebiliyorduk Dragon Age'de..2'de bu yok!!! Takımdan uzakta kalan bir karakteri seçip hedef vermek zorlaşmış.. ne yapmış bunlar böyle ya.. kamera kısıtlamaları rahatsız ediyor... ilk dikkatimi çeken eksiklik bu oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

şaşı elf komik olmuş. şimdilik iyi gibi gerçi combatlarda daldıgın adamı targeta almıyo bazen "niye yapmıyo niye yapmıyo!!" diye isyan ediyosun.

normal zorluk fazla kolay, pot içmene gerek bile kalmıyor.şimdiye kadar ne zaman pot içsem 2 saniye sonra combat bitti öyle sövdüm bide :P

mage spellerde "hits all foes" şeklinde çoğu denemedim ama friendly fire yok sanırım.

2. playthrough da bakcaz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...