Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tera Online

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
you tube da o kadar video seyrettim. Ahım şahım o kadar skill göremedim. taş çatlasın 10 tane ggibi duruyor skiller.

hedef seçmeme çok hoşuma gitti. Magede, warrior klaslardada pek bir sorun yaratmıyor. youtubedaki pvp videolarına baktığım kadarıyla.

Hatta şunu söyleyebilirim 1-1 de hiç kimsenin hiç kimseye üstünlüğü yok. Gerçekten mekanı kullanan, rakibin durumun değerlendiren, kullandığı yeteneklere dikkat edip onun zayıf olduğu anda doğru saldırıyı yapan kazanıyor.

2 tane playboy kızı ( tavşan kız ) bir tane poporin midir nedir. bir priestmıdır nedir onu kesmeye çalışıyorlar. adam aralarında kaçıyormu, dolaşıyormu, sıvışıyormu ne yapıyorsa yapıyor. ölmemekte direniyor. Bu arada arada birde o da onlara vuruyor. manyak eğlenceliydi.

yoksa diğer oyunlardaki gibi. rogue'un biri çıksın, sana bir stun çaksın. 3 bıçak sallasın hoop ölüsün olayı yok. ( oyunda stun olayları bayağı bir var ama karşındakini 1 stunluk sürede öldürme olayı yok. ) seyrettiğim kadarıyla 5-6 stun bile yetmiyor.

Boss savaşları hoşuma gitti açıkcası. hoşuma gitmeyen bir yanı oldu onu sonra söyleyecem. Gerçekten çok aktif boss savaşı yaşanılıyor. bosslar hiç öyle sabit durmuyor. Bir grubun boss savaşı vardı. bossun bireysel olarak yönlenmediği hiçbir insan yok. yönlenen kişi kaçıyor ve daire çiziyor. herkes bosun peşinde alanda cirit atıyorlar. Bosa müsait bir yerden saldırmaya çalışıyorlar. Hatta videoda bossu belli bir mekana çekmek için bayağı kan ter atıyorlar.

boss savaşlarının tek kötü tarafı ve diğer olaylar içinde. Yetenek sayısı bayağı bayağı bir az. şahsen videolarda 15-20 midir nedir slot gözüküyor. Ama millette hep 5-6 tane yetenek var. buna anlam veremedim. bu kadar skille de oynamak açıkcası bir süre sonra acayip sıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Valla ilk başta ben de bu oyuna kötü gözle bakıyordum. Patlar falan diye. Fakat geçen haftasonu community event yapıldı 2 günlüğüne. Live streamlere baktım da harbiden güzel oyun.

http://www.youtube.com/user/IEDProductionsI

Şu abi uploadlamış videoları. Oynanır bence.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar .. bu oyunun açık kapalı şeffaf ortakarar herhangi bir betasına katılmanın bir yolu var mıdır ? o kadar oyun oynadık denedik .. bir sürü oyunda account var ama .. ben böyle birşey görmedim nasıl bir güzelliktir bu yav ??? bilgisi olan var mı betaya katılma konusunda . izleyin efenim :

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Direkt oyunun yaratıcısı ile muhattap olamadığın oyunu oynamayacan. Getiriyolar Kore'den mmo'lar ya tutarsa mantığı ile , oturtuyorlar bilgisayarın başına bir tane salak community manager o kadar. Frogster'ın avrupaya sokacağı dandik oyunlarından(örnek rune of magic , mythos) biri daha olacak bu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...