Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

şeffaflık yasası dolayısıyla bildirmemesi suç.

Şöyle düşün, ikimizin de hissesi var ben kulüpteyim sen değilsin. Borsaya bildirmedi, ben kulüpte olduğum için çok iyi bi adamla anlaşıldığını duydum hemen senin hisseni satın alıyorum. Sonra transfer duyrulunca hisseler tavan yapıyor, sen boş yere ucuza hisseni satmışken benim hisseler değerleniyor beleş kara geçmiş oluyorum.

"insider info" olayı işte, bayağı sağlam suç borsada. O yüzden herhangi bir şey temellendiği anda anında borsaya bildirilmek zorunda ki herkes aynı anda duysun. Ha takım yönetimine dezavantaj tabii orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Ne aptalca şirket yapımız var o zaman, her görüştüğümüz adamı bildirmek zorundamıyız? Hem boşu boşuna olay oluyor hemde salak gibi diğer takımlara aha bak ben şimdi bunu alacağım diye işaret ediyoruz.

Şirketleri halka açıp milyonlarca TL kaynak bulmak istiyorsa bunlari goze alacak futbol AS lerimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:

Darksun said:

Ne aptalca şirket yapımız var o zaman, her görüştüğümüz adamı bildirmek zorundamıyız? Hem boşu boşuna olay oluyor hemde salak gibi diğer takımlara aha bak ben şimdi bunu alacağım diye işaret ediyoruz.

Şirketleri halka açıp milyonlarca TL kaynak bulmak istiyorsa bunlari goze alacak futbol AS lerimiz.

Galatasaray ve Fenerbahçe de halka açık, hisse yükseltiyor Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...