Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

GS tartışma başlığında da demiştim, Grella 2 senedir sakat yatıyormuş diye okumuştum sakat adamı almak bizim takımın en son yapacağı iş. Hayatında sakatlanmamış Linderoth'un futbol hayatı bitti burada 2 senede, bi de zaten sakat adamı alıyorsak ohoo. İlk yarı iyi gideriz 2. yarıya doğru Grella sakatlanır, alternatifi bulunamaz sonra yine 4. falan oluruz
Sosyal ağlarda paylaş

bir galatasaylı olarak izlenimlerime göre yapıcagım yorum şu

eğer galatasaraya gelen adam bu adam iş yapmaz yaşlı sakatlanıyor kazma vs diye geliyorsa o adam herturlu efsane oluyor

anelkanın bonusu ribery misali :)

ama büyük umutlarla gelen hep fos cıkmısıtr
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Zenci ön libero istedik, beyaz ve sakatını getirdiler =(

sakat olması kötü de rengi için konuşmak için erken. belki zencidir nerden biliyosun ki? Sadece vesikalık resmine bakarak zenci ya da beyaz denemez. Gattuso'nun beyaz olduğunu iddia edebilecek adam var mı mesela? Ya da Gravesen'in?
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

İlla Aussie alınacaksa Bresciano vardı mis gibi, adam Al-Nassr'a gitti göz göre göre.

Ayrıca yine Aussie olarak Miranda Kerr alınabilirdi.

http://forum.paticik.com/thumbnails/cca/352/1a9/341/564/b83/7a8/bea/6ca/fbe/15_450xNULL.jpg

Sonuç olarak (td)

edit: caps eklendi.
Sosyal ağlarda paylaş

F.Bahçe-Zlatan flörtü!
Daniel Guiza'dan istediği performansı alamayan F.Bahçe, rotayı Zlatan Ibrahimovic'e çevirdi.

Önümüzdeki senenin transfer çalışmalarını derinden sürdüren Fenerbahçe, 2010-2011 sezonu için bomba bir transfer ile Avrupa'nın gündeminde yer almak istiyor.

İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic'in David Villa transferi ile Barcelona'da iyice huzurunun kaçtığı ve menajeri aracılığıyla kendisine kulüp bulmasını istediği öğrenildi.

Transfer bütçesi konusunda sıkıntı yaşamayan Aziz Yıldırım'ın 'Gerekirse 35-40 milyon Dolar bonservis verebiliriz' demesi; ibreyi Zlatan Ibrahimovic'e çevirdi.

Fenerbahçe Kulübü'nün tüm yönetim halinde, Zlatan'ı Barcelona'dan istemeye gideceği ve 'isteyenin bir yüzü kara, vermeyenin iki yüzü' diyerek Katalanlara baskı yapacağı belirtildi.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gelmesi halinde İsveçli yıldıza her maç 50 bin taraftar sözü veren F.Bahçe'nin, Ibrahimovic'i SSK'lı yapmayı teklif edeceği iddia edildi.

Zlatan'a ayrıca özel bir araç (Fiat Uno) tahsis ettireceği, Avrupa yakasına rahatça gidip gelmesi için aracına OGS taktıracağı ve her ay 2 kez Eminönü'nden boğaz turu attırılacağı ifade edildi.

Bu şartlara 'hayır' diyemeyeceği beklenen Ibrahimovic için Fenerium'da 34 numaralı İstanbul plakalı formaların şimdiden bastırılmaya başlandığı bildirildi.

Dünya Kupası'na da gidemeyecek olan İsveçli golcünün Aziz Yıldırım'ın villalarında turnuvayı F.Bahçe başkanıyla izleyeceği, adını unuttuğumuz bir yönetici tarafından dile getirildi.

HABER: RAMASANALUNA

sfds sporx de gördüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Beşiktaş'a acıyorum ya her şeyi bildiriyorlar ya. Gizli gizli transferi bitirmek yok, futbolcuyu alacağı varsa da başkası "laan adamı kapıyolar" diye devreye girip kapabilir. Teknik direktörleri de. 6 teknik adamla görüşmelere başladıklarını açıklamışlar. Şimdi o 6'sına da Avrupa'dan takımlar daha iyi teklif götürse yazık olur. Bu şirket usulü futbolda çok saçma gerçekten, futbolda işini gizli yapmazsan kaybedersin :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...