Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Portal 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

abi ben bu oyunun birincisinde çok bi tat alamadan bitirmiştim. hatta gravity gun falan çekip öle bitirdiğimde daha bi "fuck yeah!" diye bitirmiştim..

spoiler olmasın millete de black mesa ile ilgili, halflife ile ne bileyim combine ilgili bişiler öğreniyor muyuz? varsa nelerdir?

bi de yine deli bilgisayar vs biz miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

dur ya buna şey diyordum deprem olunca unuttum. oyun bana fazla dişi, fazla steril gelmişti.. sfsfdsf ama esas büyük sıkıntı bütün gün kapalı mekanda durup yine full kapalı mekan oyunu oynamak abi. olmuyor vallahi. tatile gidersem laptop'ta falan oynarım yolda. bak o iyi olur.

aperture ya da borealis ile ilgili bi gelişme-bilgi falan var mı peki?
bu konuyu da borealis'e bağlasalar keşke =(
Sosyal ağlarda paylaş

Şurdan alayım seni:

Borealis göndermesi var, onla ilgili birşey oluyor ama beklediğimiz bişey değil, HL3'e saklıyorlar Borealis'i. Ben P2'den HL dünyasına daha fazla gönderme, daha fazla bağlılık bekledim ama alamadık onu. İlk oyunda ne kadarsa bunda da o kadar bilgi var. Black Mesa göndermeleri var, Aperture Science'ın tarihini öğreniyorsun oldukça.

Portal 2'yi oynayacaksan buraya bakma dasaaa

Portal 2'de Borealis'in limanını görüyoruz, oraya gelmiş gemi bir ara ama orda yok. Fakat Portal 2 HL:Episode 2'den çok sonra geçiyor. Episode 2'de de gemiyi muhtemelen o limandayken gördük. Yani Aperture'un içindeydi gemi büyük ihtimalle Episode 2 sırasında. HL3'te gemiye gideceğiz, ama orda ne bulacağız bilmiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi ben bu oyunun birincisinde çok bi tat alamadan bitirmiştim. hatta gravity gun falan çekip öle bitirdiğimde daha bi "fuck yeah!" diye bitirmiştim..

spoiler olmasın millete de black mesa ile ilgili, halflife ile ne bileyim combine ilgili bişiler öğreniyor muyuz? varsa nelerdir?

bi de yine deli bilgisayar vs biz miyiz?

bence oyna abi. ilki gibi kapalı ortamda pazıl üstüne pazıl değil. geçmiş göndermeleri falan çok hoş olmuş. vintıç vakalar falan. denemye değer.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
az önce bitirdim. enfesti gerçekten. ilk oyunu zamanında bir arkadaşımın yoğun ısrarı üzerine bitirmiştim, hayatımda oynadığım en yaratıcı oyunlardan biriydi o da. bu da öyle olmuş. her ne kadar serbestlik ilk oyuna göre daha az da olsa, mekan tasarımları, bulmacaların hiçbir zaman sıkmaması, çocuğum olsa severim dediğim turretlar, glados ve wheatley'nin diyalogları ile gene şahane bir oyun olmuş.

2011'in en iyi oyunu deniliyor, sonbahar'da bir atak yapmazsa oyun şirketleri kafadan ilk 3'de olduğu kesin.

ve ending gene muhteşemdi...

http://www.youtube.com/watch?v=dwimhjXkS88
http://www.youtube.com/watch?v=_kPyGvqNn4Y

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...