Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysis 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

ahan böyle bişiler yanlış hatırlamıyorsam.
kaybolan bir adamı(arkeolog sanırım) aramak için 5-6 kişilik ekibi adaya gönderiyorlar. milyar dolarlık ekipmanlarla. (nanosuit) koreliler adayı kapatmış ve uzaylıları dünyadan gizliyorlar. bi süre korelilerle çatışıyorsun ve uzaylıları fln görüyorsun ara ara. sonra uzaylı gemisine giriyorsun o sırada bi atraksiyon oluyor ve uzaylılar komple adaya yayılıyor. biraz uzaylılarla çatışıyoruz ve biraz açıktaki uçak gemimize gidiyoruz. orada en büyük uzaylıyı öldürüyoruz ve uçakla bi eleman adaya gidip nükleer bomba patlatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Abi konuya laf edin klişelere laf edin (Ki gerçekten bazı şeler 10 defa tekrar etti) ama grafiklere etmeyin ya. Yada bilmiyorum ben uzun zamandır hon dota dışında oyun oynamadım en son renagate'ti heralde :D O yüzden yeni oyunların grafikler ne durumda bilmiyorum ama o görüntülerden direk bu oyun grafikleri baya etkiliyor :) Bu oyunun grafiklere laf ediyorsanız garifleri bundan iyi olanların isimlerini de verirseniz güzel olur. Bundan da iyise enfes olur. Tabi full grafik sıkıcı bir oyunda olmasın. Crysis 2 iyidi mese 1i oynamadım diye bu ii gelmişte olabilir. Crysis 2 bitti. Ve evet sonu kolay ve kötüydü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
hmm yenı oynamaya basldaım,
ortalarında falanım herhalde.
Ya bi oyunada böcek koymasalar olmuo yani hayalgücü fakiri insanlar.

Nese,
oyunu ilk oyun gibi pek sevdim. Ai falan salak biraz tabide, yine de oyun güzel.Ha ilk oyunda sana tactical assesment vermeyip sana bırakıodu o güzeldi, yani bunda flank falan yazılmış her yere.
Sen demeesende ben yapıorm onları zaten mike

nese
güzel ama oyun, covops olayı güzel seviorm bu tarz şeleri.

ama bu sefer çok fena robocop esintisi var oyunda. Hele o fingerlar direk robocoptaki kötü robotlar
Sosyal ağlarda paylaş

yakın zamanda bişi oynamıştım ben, cod black ops. Birisi bu oyuna onun takliti demiş arka sayfalarda.

cod black ops benim hayatımda oynadığım ennnnnn kötü uyduruk dandrik beş para etmez fps oyunu.
Bunun en azından tadı var, en azından opsiyonlar var, tüm oyun covops takılabiliorm, habire "press x to do something awesome" yok.

bilgisayarın dayatmasına bağlı kalmadan oynayabilmek güzel şe.

ama yokmu o böcekler :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...