Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysis 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

yumuşak dokudan vuracaksın uzaylıları öldürmek istiyorsan. veya stealth kill. arka taraftan 5-6 mermide ölüyorlar genelde o pembemsi kısımdan vurursan.

esas zor olanları stealthli olanlar. son kısımda var 3 tane. rush yapıp melee dalıyorlar görünmez olsan bile görüyorlar seni falan. baya bi ammo harcamak lazım orda.

mechler değilde büyük olanlar var. onların dibine stealth giriyordum ben c4 bırakıyorum üzerlerine uzaklasıp patlatıyorum. 3 tane c4 yetiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Crytek AI'yi özgür bırakıyor adamlar kendi yolunu bulsun, kendi taktiğini yapsın diyte ama fail direk. Tercih mekanizmaları felaket. En zor modda deneyen oldu mu? Belki biraz daha zorlu olur falan, farkettirmez?

Yani AI olarak bakarsan diğer oyunlara göre AKILLI düşmanlara sahip oyun ama işte yetmiyor akıllı olması. CoD'da falan direk cover alıp aynı yerden ateş ediyorlar ama göze batmıyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

en zor mod başladım gene aptal AI. birşey farketmiyor. tek farkedne yanı daha zor ölüyorlar ayrıca bazen böyle headshot alıyorlar şaka gibi alakasız bi yerden. Sonra bu aptal AI ile zaman kaybedeğimine gittim recruit seviyesine düşürdüm zorluğu paldır küldür, kayaraktan bitirdim oyunu. Daha zevkli oldu açıkçası. en azından sprint açıp aralarına dalabiliyorsun ramboluk yapabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

stealth + melee

işe yaramıyor. zaten düşmanların yüzü bana dönük oluyor, stealth'e geçince ateş ediyorlar. biraz dolaşıp arkalarına geçmeye çalışana kadar stealth bitmiş oluyor, olur da vursam backstab olmuyor.
illa taramalı tüfekle öldürmek durumunda kalıyorum.

oyun çok zor geldi bana. alışık değilim bu tip oyunlara belki ondandır. karakter çok hantal, kendi etrafımda dönerken yavaş dönüyor. artık o bacak animasyonlarından mıdır nedir...
uzaylılar bidip bidip hopluyor zıplıyor koşturuyor, uzaktan arkama geçiyorlar felan. ben yetişemiyorum onlara, iki sprint edince (her ne kadar upgrade'im de olsa) hemen enerji bitiyor.
karakterin dönüşleri çok yavaş, ama aimi hızlı. ona alışamadım. mouse sensitivity'de problem oluyor.
düşmanların kafasına aim'i ayarlayıncaya kadar hareket ediyorlar hemen.
kontrolü daha rahat sağlarım diye sensitivity'i düşüreyim dedim. daha rahat aim yapıyorum bu şekilde, ama bu sefer de üstte belirttiğim hantallık yordu beni. sensitivity düşük olunca oyunda hareket kısıtlanıyor bu sefer.
sürekli sensitivy düşürüp arttırcam herhalde.

neyse mesele değil, bir şekilde öldürüyorum.
sonuçta yaratıklara scar'la spam yapınca ölüyorlar.

ai kötü, hele l4d'deki ai'den sonra çok kötü.

esas şeyde tıkandım ben.
sinyalci diye bi yaratık var, ne bu? 4-5 kere roket atar ateş ettim bişi olmadı. stealth moda geçip etrafında dolaşayım arkasında zayıf nokta felan vardır diyorum, adam beni takip ediyor lol.

nasıl kesicez bu sinyalciyi?
Sosyal ağlarda paylaş

Mass Effect 2'e mi Crysis 2'e mi başlasam derken, burayı okuyunca me2'de karar kıldım. İleride şöyle hayvani bir bilgisayar alırsam oynarım galiba. Ama şu anda laptopla çok zor i5 hd5650 var, gamer modda bile banamısın demedi, gerçi çoğu kişiye göre oynanabilir bi şekilde oyun ama, ben standart 60 fps görmeden oynamayı sevmiyorum.

Birde edit gelsin :

Abi oyunu oynamıcam bende, yaklaşık halflife2 ve episode'larından beri fps oynamıyorum, girişteki müzik zaten ayrı bir olay ( diablo 1 tristram - Matt Uelmen'den sonra gördüğüm nadir iyi oyun müziklerinden ) , oyunun başlangıcı, ilk girişteki video'lar falan çok iyiydi, oyun sonradan harbiden batırıyor mu bu kadar. Padlock'u kırdım şöyle bir kapıdan özgürlük heykeline baktım. Rezil etmiyim diye kapattım.

Müzikler Hans Zimmer'danmış.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o ne biçim videodur çok güldüm hehe.

hayır tamam adamın aimi iyi arka arkaya üç kişiyi headshot indirdi de,
benim oyun öyle olmuyor işte.

bende ai daha değişik. arkadan farkediyorlar, ateş ediyorlar, öyle dipdibe uzaylıları backstab yapmaya kalktığımda yandaki farkediyor felan.

demin sarı renkli bir uzaylıyı (patrol mod mu ne oluyor herhalde o) backstabladim, yani çalışıyormuş bende.
sanırım başka bir sebepten dolayı warning moda geçmişti önceki denemelerimde.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

şeyi anlamadım ben

tactical options available diyor

her "bölüm"de tactical options yenileniyor. yeni bölgeye geçtiğinde B'ye basıp çıkan göstergeler değişiyor. değiştiğinde ise "tactical options available" diyor.

geç farkettim öyle olduğunu haha. ben zırh özellikleri kapandı, geri açılınca tactical options available çıktı felan sanmıştım.
zırt pırt zırhımız kısa devre oluyordu çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyunun başındayım, sürekli konuşan adamın labarotuarına gitmeye çalışyıroum. stealth stealth gidiyorum tank beni görmüyor dibine giriyorum. fakat biryere saklanıp energy dolduktan sonra tekrar dışarı çıktığımda cloaklu. görüyor şerefsiz tank. kafsına göre bazen nerelerden görüyor cloakken bazen dibine giriyorum. bug mı bu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...