Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Amazing Spider-Man (2012)

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
her ne kadar başlarda 'mirror's edge olmuş bu be' tarzı düşünsem de, şu son trailer baya hoşuma gitti benim. kostüme hala tam olarak ısınamamış olsam da (hafif bir ben reilly tripleri de var aslında ama) ultimate serisini her zaman çok beğenmişimdir. gerçi tam olarak ultimate serisini takip edecek diyemeyiz, orada gene green goblin ile başlıyordu çünkü hikaye.

gwen'in peter'ın kimliğini biliyor olması ise en büyük saçmalık galiba. ilerde o malum köprüdeki epic sahneyi yaptıklarında hiçbir olayı kalmayacak yani gwen peter'ın spidey olduğunu biliyorsa.

bu arada the other arc'ının filmini yapsalar ya, direkt son dönem batman filmleri tadında olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

her ne kadar başlarda 'mirror's edge olmuş bu be' tarzı düşünsem de, şu son trailer baya hoşuma gitti benim. kostüme hala tam olarak ısınamamış olsam da (hafif bir ben reilly tripleri de var aslında ama) ultimate serisini her zaman çok beğenmişimdir. gerçi tam olarak ultimate serisini takip edecek diyemeyiz, orada gene green goblin ile başlıyordu çünkü hikaye.

gwen'in peter'ın kimliğini biliyor olması ise en büyük saçmalık galiba. ilerde o malum köprüdeki epic sahneyi yaptıklarında hiçbir olayı kalmayacak yani gwen peter'ın spidey olduğunu biliyorsa.

bu arada the other arc'ının filmini yapsalar ya, direkt son dönem batman filmleri tadında olurdu.

sahnenın olayı o dğeilde, o sahneyi yapıcak büzük olmadığını biliyoruz zaten holiwood sinamasının.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Almanya'da çıktı. Dün izledim. Comic okuyan biri olmadığım için çizgi romanlarla kıyaslama yapamicam. İlk filmi sevdiyseniz bunu da seversiniz bence. 3D dışında yeni bir şey yok ama gayet eğlenceliydi bence.

Ha bir de... Jim Carrey'nin Emma Stone hakkındaki videosuna hak verdim filmden sonra.

Message for Emma Stone

http://www.youtube.com/watch?v=2e5qfcbtfEI

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...