Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harry Potter and The Deathly Hollows

progamer

Öne çıkan mesajlar

cicibeybe said:

Gayet dandikti
Ama dedikleri gibi ikinci parta hazırlık maiyetinde olmuş, ikincisinde bu kadar sıkılmam heralde

spo

Harryleri dağıtıp kaçırdıkları sahnede Harry'i voldemort hedwig sayesinde buluyor filmde
Yanlış mı hatırlıyorum yoksa kitapta bu şapşal hala ölümcül olmayan büyüler atmadığı için mi buluyordu?
Emin olamıyorum çünkü uzun süredir kendisine küfür ediyorum hala expelliarmus filan attığı için, direk sinir yapmışım:D

cevap

evet Stan'in beynini yıkamışlardı o düşüp ölmesin diye Stunning spell yapıyodu ama o film için çok ayrıntılıydı zaten bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Dandik yönetmene emanet edilen bir filmin böyle neticelenmesine insanlar şaşırmamalı. Ayrıca lütfen şu filme güzel demeyin. Potansiyeli gayet iyi bir düzeyde olan filmi başarısız bir şekilde bu hale getiren David Yates'i ne kadar eleştirsek az gelir.

Geçişler, kurgu, detayların es geçilmesi vs vs... Çok eksik var çook. Serinin Order of the Phoenix'den beri ne kadar kötü bir hale geldiğini görmek zor değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Nessaftw said:

Dandik yönetmene emanet edilen bir filmin böyle neticelenmesine insanlar şaşırmamalı. Ayrıca lütfen şu filme güzel demeyin. Potansiyeli gayet iyi bir düzeyde olan filmi başarısız bir şekilde bu hale getiren David Yates'i ne kadar eleştirsek az gelir.

Geçişler, kurgu, detayların es geçilmesi vs vs... Çok eksik var çook. Serinin Order of the Phoenix'den beri ne kadar kötü bir hale geldiğini görmek zor değil.

aynen
Sosyal ağlarda paylaş

Nessaftw said:

bence şimdiye kadarki en iyi harry potter filmiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...