Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 2 : Assassins of Kings

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

Kaede said:

mousela hızlıca tıklayıp adam öldürme oyunu

Bunu sadece easy de yapabilirsin, med. de bile 2-3 kişiyi mouse spamla öldüremezsin.

Kaede said:

dmg absorb rune kullanıyorsun damage yemiyorsun

%50 dmg absorbe ediyor artı vigor reg. edemiyorsun, dolayısıyla bir yerden sonra parry de olmuyor.

Şunu denemek için Hard'da açıp, dmg reduction runeunu basıp 6 kişiyi aralıksız sol clickleyerek kestim. Arada yön değiştirmem gerekti sadece bi ona bi buna vurabilmek için. Zaten dmg reduction runeu da hiç kullanmadım, kimse vurmadı çünkü.

Sonra bir parry deneyeyim dedim inanılmaz hantal, parry modundayken hareket de etmiyor herif. Kıl oldum. Kesin talentla geliyordur sonradan parry havadayken hareket edebilme.

Benim elime kılıç versen şu anda, kaldırdım mı geri adım atmayı deneyebilirim en azından, ayaklarım yere mıhlanmaz.

Parrye ve sol click spame bir fix lazım combatların bir şeye benzemesi için. AC2'den önce AC1'deki inanılmaz monoton combat sistemine benzemiş.

Ara demolara giriş çıkış hem senaryonun, hem oyunun akıcılığını baltalıyor resmen.

Pek çok karakterin seslendirmesi de baya kötü bence, TRT tarafından seslendirilmiş havası verdi bana.

Kendi atmosferini kendi baltalıyor olsa da, oyunun atmosferine kötü diyemeyeceğim, baya sağlam. Ama ÇOK daha iyi olabilirmiş bence.

1.2 patchi çıkmış galiba gerçi, onunla denemek lazım, ben 1.0 ile oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle kimisi archer, kimisi two handed taşıyan karışık gruplara karşı da space, sol click, space, sol click. Tek kritik tercih "Ne tarafa doğru yuvarlansam" oluyor. Etraf çevrilmiş durumda değilse o da sorun yaratmıyor zaten.

Yalnız genel bir yavaşlık var algılamada cidden "Şurdan atla", "Şuraya hopla", "Buraya tırman" komutlarından sonra beyimizin keyfini bekliyoruz tepki versin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun baya rafine edilmesi lazım. enhanced edition falan çıkarırlarsa şöyle oyun içindeki delayleri kaldırıp, scripted eventleri düzgün zamanlayıp, loot tusunu saldırı tuşundan ayırıp (lolol), animasyonsuz delaysiz object highlight koyup, combatları tekdüzelikten kurtarıp şahane birşey ortaya çıkarabilirler
Sosyal ağlarda paylaş

daha oyunun başındayım ne dandik quicktime event yapmışlar. Güzelim oyunu çok boktan bir combat sistemi yapmışlar
hele bir yerde yumruk yumruğa dövüşüyorsun inanılmaz salakça tuş sistemi koymuşlar.

ik'le biten ve foruma uyan başka kelimeler de mevcut olduğunu unutmayalım. -sam
Sosyal ağlarda paylaş

hani oyunlari dumbed-down yapiyorlar kiziyoruzda bazen cok kizmamak lazimmis. yani o kadar ugrastiklari oyunda ufacik ama deli eden seyleri es gecmisler yazik yahu.

su sign'lere bi tooltip koymak cok mu zor mesela? daha 2 kelime diyalog gecmeden tek kelimelik cevaplar nedir anasini satayim. narrate felan ettigi de yok adam ee anlat diyo "haci simdi kral" demeden atti bizi oyuna. hele combat hakkinda zerre info yokken 50 tane mob arasina atmak nedir ya. hani potu meditation'a koymusun tamam da en azindan ufak bi hint yapsan.

lan keylere bakayim dedim ingame options yok oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

sign infosu çok saçma,baba şu sign neymiş bi okuyum dur diyosun ama öle bişiyde yok oyunun başında sign ı bi kere kullanınca infosu gelio combatın ortasında, onu okurken küt herifler öldürüyo bi türlü çözemedim nasıl bi akıl yürüttüler de böle bi karar aldılar

müziklerde bi sorun var sanırım sanki arka planda iki farklı müzik aynı anda çalıyomuş gibi,combat sistemine değinmiyorum zaten,son zamanlarda fallout lar dragon age ler mass effectler derken boktan combat sistemli rpgler oynamaya alıştım eskisi kadar koymuyo artıkın

bunlar dışında iyi sanırım king helsmet in bölümündeyim, şimdiye kadar hikaye gayet sürükleyici gidiyo, görevler iyi, şundan bi kaç tane öldür görevleri hariç ki onuda elemanının monster slayer olmasına bağlıyorum, craft olayıda fena değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...