Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 2 : Assassins of Kings

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Innuendo said:

hani oyunlari dumbed-down yapiyorlar kiziyoruzda bazen cok kizmamak lazimmis. yani o kadar ugrastiklari oyunda ufacik ama deli eden seyleri es gecmisler yazik yahu.

su sign'lere bi tooltip koymak cok mu zor mesela? daha 2 kelime diyalog gecmeden tek kelimelik cevaplar nedir anasini satayim. narrate felan ettigi de yok adam ee anlat diyo "haci simdi kral" demeden atti bizi oyuna. hele combat hakkinda zerre info yokken 50 tane mob arasina atmak nedir ya. hani potu meditation'a koymusun tamam da en azindan ufak bi hint yapsan.

lan keylere bakayim dedim ingame options yok oyunda.

Journal... her sey yaziyor
Sosyal ağlarda paylaş

oha gerisi nerde ya bu oyunun,tam 3 chapter boyunca uzatılan saçmalıklar sona erip asıl mevzulara gelmiştik birden bitti wtf

sanıyorumki yenefferi bulacaz daha, admızı temizleyecez,nilfgardian işgale gelio diye haber verecez,başka dünyadan gelen evil elfler var olum daha,şok oldum lan birden bitiverince

Sosyal ağlarda paylaş

abi oyun çok kısa deli oldum içime oturdu. hakkaten de "gerisi nerde lan?!" diye bitiyor. umarım ek paket tarzı devam ettirirler. bildiğin kısa çünkü. gerçi hikaye 2 ye ayrılıyor chapter 1 den sonra, tekrar oynanabilirliği yüksek o yüzden.

yanlız witcher 1 in ana hikayesi daha iyiydi galiba ama yan hikayeleri kesinlikle çok daha iyiydi. bu oyunda ayrıntılar bayağı bir azalmış. gece gündüz farkı bile hissedilmiyordu. ayrıca sex cardlar nerede lan?! 2-3 kişiyle yatabiliyosun galiba en fazla ffs, witcher'ın o yanı güzeldi bence. bir de witcher 1 in alchemy kısmı daha güzeldi.

bu oyunun da talent sistemi, combat sistemi, tuzak kurma kısmı çok güzel. bilemedim, sanırım assassin's creed: brotherhood gibi ilk oyunla ikinci oyunun iyi yanlarını toplayan bir ek paket tadında devam oyunu yapılırsa çok daha iyi olur. ama şu haliyle yarım kaldı oyun, hevesim de kursağımda kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...